Petrotech Adam Pakulski i Wspólnicy Sp.j.

Jastrowie

Opinie o Petrotech Adam Pakulski i Wspólnicy Sp.j.

darek

Czytam te opinie i zupełnie się z nimi nie zgadzam. Kilka razy współpracowałem z ową firmą i zawsze byłem zadowolony. Owszem zdarzały się jakieś niedociągnięcia, jak wszędzie z resztą, ale nie było żadnego problemu z naprawą usterek. Jesli chodzi o moje doswiadczenia to serdecznie polecam.

Podwykonawca

Płacenie faktur na raty to standard w tej firmie . Odradzam współpracę bo przy każdej płatności jest problem , terminy obowiązują tylko podwykonawcę . Ostania faktura płacona w ratach 5 miesięcy a i tak nie cała , niestety sprawa będzie miała swój koniec w sądzie . Jakim cudem ta firma ma "Rzetelną Firmę " to nie wiem .

dddd

Zgadzam się w 100% a nawet 200%

Adam

Witam Znam tą firmę. Jeżeli chcesz wyremontować stację paliw bądź zbudować od podstaw to unikaj jej jak ognia. Miałem z nimi do czynienia. Stacja oddana do użytku z miesięcznym opóźnieniem, wady w trakcie eksploatacji - konstrukcja i elektryka. Kiepski serwis gwarancyjny

Zostaw opinię o Petrotech Adam Pakulski i Wspólnicy Sp.j. - Jastrowie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petrotech Adam Pakulski i Wspólnicy Sp.j.