Opinie o CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O. w Lędziny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O. w Lędziny

Luiza Nowy wpis

Można wiedzieć ile kasy dostaje elektryk przez pierwszy rok od zatrudnienia? Mąż tak się czai na ten etat i właśnie czyta ogłoszenie, ale konkretnych kwot nie podali. Jednym z benefitów jest zwrot kosztów za wydarzenia kulturalne. Czy jest jakaś ich określona liczba w ciągu roku?

ExStanowiskowy

Praca łatwa i całkiem przyjemna dużo podróży małych i dużych, dość spora odpowiedzialność za wykonywane pobory próbek i papierologię. Bardzo upierdliwy jest etap pisania sprawozdania. Koszmarne narzędzia z CS17-LIMS na czele. Poważnie nawala sekcja laboratorium z badaniami dostarczonych probek.Załoga z kilkoma wyjątkami całkiem fajna. Do kitu jest laska która ustala wyjazdy... totalnie nie świadoma tego co, jak i czym się wykonuje. Są tacy co robią swoją robotę i nie zamulają nad kawusiami. I tacy co ściemniaja nad kawą. Przy tym co się robi w tej firmie to powinno być netto co najmniej 4500. Zarząd i wypłaty zatrzymały się na etapie kopalń które praktycznie nie mają nic do zaoferowania. Cała załoga dorabia na wszystkie sposoby. Są kelnerami, kasjerkami jest kilku korepetytorów czy taksówkarzy jest pszczelarz i kierowca autobusu i nawet tancerka w klubie nocnym. Wypłaty lipa totalna a wszystko przez stosowane jak za (usunięte przez administratora) zaszeregowanie wypłat względem stanowiska i wielu innych czynników. Siedzą w tej robocie bo okolice Lędzin to koszmar z zatrudnieniem. I tyle.

Kandydat na kandydata
@ExStanowiskowy

A słyszałeś cokolwiek nt. rozszerzenia działalności na teren województwa Mazowieckiego? Pytam z czystej ciekawości, bo na przełomie maja i czerwca pojawiło się kilka ofert na próbkobiorców w znanym serwisie z ofertami pracy, ale co do kolejnych kroków nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

ExStanowiskowy
@Kandydat na kandydata

Przecież to jest praca w znakomitej części w trybie delegacyjny. Chcesz to dzwoń do nich może Cię przyjmą i będziesz murzynować za 3200 albo 3300 ????

@ExStanowiskowy

I to jest kasa za te delegacje? A jak długo one trwają i jak daleko? Dodają do tego jakies diety albo inne dodatki chociaż?

Kandydat na kandydata
@ExStanowiskowy

Czyli oferty pracy dot. województwa Mazowieckiego (dokładnie 3 lokalizację) to jest praca wyłącznie delegacji? W ofercie nic o tym nie było, także napisz coś więcej jak to wygląda w praktyce.

Ex

Delegację trwają bardzo różnie ale jak wpiszesz na jego rozliczeniu więcej niż 8 godzin to cię biuro zarządu szybko sprowadzi na ziemię. Od kiedy dyrektor jednego z ośrodków dostał z people do zapłacenia bardzo pilnują żeby ktoś nie napisał prawdy.

Renata Nowy wpis
@Ex

Hej, a jakiekolwiek inne benefity za delegacje są?? No bo jak tak godzin pilnują, to może jakieś dodatkowe dni wolne są? Albo jakie benefity np. dofinansowanie urlopów?

K.K. Nowy wpis
@Renata

Kilometrówka jeżeli jedziesz własnym samochodem. Dieta ale tu trzeba się dogadać z hotelem co ma wpisać na fakturze.

Esta Nowy wpis
@K.K.

Wysyłają w delegacje własnym autem? Kabaret

Natalia

W grudniu była oferta na inspektora do pracy pod ziemią w podziemnych zakładach górniczych. W sumie nie ma żadnej informacji, czy rekrutacja jest zakończona. Czy nadal szukają? Czy kobiety w ogóle mogą pracować pod ziemią na takim stanowisku? bo wiem, że w branży były kiedyś ograniczenia.

Na szczęście nie-pracownik

CBIDGP świadczy usługi głównie dla kopalń i chyba mentalność firmy zatrzymała się właśnie na latach świetności tych zakładów - podejście do przyszłego pracownika fatalne - traktowanie go z góry, stawianie na niższej i straconej pozycji, pokazywanie swojej wyższości w rozmowie z kandydatem, zadawanie niestosownych pytań oraz "atakowanie" wręcz pytaniami tonem mocno oskarżycielskim. Propozycja finansowa - dramat w odniesieniu do sytuacji rynkowej. Tak jak ktoś wcześniej napisał - rynek pracownik-pracodawca wymaga podejścia firmy w sposób zgodny z aktualnymi trendami na rynku, chyba, że ogłoszenia o pracę i rozmowy są tylko "dla picu", a tak na prawdę nie zależy Państwu na zatrudnianiu nowych pracowników.

Natalia
@Na szczęście nie-pracownik

Zdradzisz tą propozycję którą dostałeś? Zastanawiam się jakie te warunki tutaj są i czy faktycznie tak kiepsko jest. Możesz też napisać na jakiej umowie jest praca? Mąż miał aplikować i chętnie poznamy szczegóły

Wiki
@Na szczęście nie-pracownik

Podasz konkretne przykłady niestosownych pytań, bo jestem strasznie ciekawa co to może być? Miałeś odpowiednie kwalifikacje na to stanowisko? Nie rozumiem w ogóle skąd poczucie wyższości u rekrutujących. Ostatecznie Ty nie przyjąłeś oferty pracy czy firma Ciebie nie chciała?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Job4You PL Sp. z o.o.
Próbkobiorca

Dzień dobry, na przełomie maja i czerwca w serwisie (usunięte przez administratora) pojawiło się sporo ofert pracy na stanowisko "Próbkobiorca próbek środowiskowych". Odbył ktoś kolejny etap rekrutacji czy te ogłoszenia to były tylko wydmuszki?

Anonimowa

Proponuję zmienić Pana "rekrutera", bo zatrzymał się w czasach rynku pracodawcy. Niski poziom dialogu, brak profesjonalizmu i kompetencji. Naprawdę jestem w szoku, że w obecnych czasach istnieją jeszcze rozmowy rekrutacyjne na tak niskim poziomie, bez wiedzy w temacie ich przeprowadzania. Podsumowując: rekrutacja daje obraz tego, jak wygląda praca w danej firmie. Z mojej perspektywy-odradzam!

Justyna
@Anonimowa

Ale czym tak właściwie objawiał się ten niski poziom? Bo trochę ogólnie opisujesz. Jakie były pytania na rekrutacji? Był tylko jeden etap czy jakieś inne też się zapowiadały?

Nie polecam pracy w tej firmie. Niskie zarobki i nepotyzm. (usunięte przez administratora)

Pytajka
@pracownik

Pod jakim względem nie polecasz pracy w tej firmie ?

Justyna
@Pytajka

No przecież pisze, że niskie zarobki. Chyba, że masz inne informacje odnośnie tego?

Pytacz
@Justyna

Jak bardzo niskie?

Wiktoria
@Pytacz

Chyba raczej idzie się spodziewać, że okolice najniższej? Pewnie coś ponad, bo tak to by wprost napisał, że najniższa?

bartek
@pracownik

Co za beznadziejna opinia. Napisz chociaż jakie stanowisko bo trudno mi uwierzyć że kwalifikowanemu specjaliście od pomiarów w górnictwie dają głodową pensję...

admin

Masz nowe wiadomości na temat prosperowania firmy CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O. ? Podziel się z nami wiadomościami, czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O. - Lędziny

• Jak się pracuje w CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O.?

CENTRUM BADAŃ I DOZORU GÓRNICTWA PODZIEMNEGO SP. Z O.O.