Meghen Group

Dublin

Opinie o Meghen Group

Niezadowolony MG International

Agencja Meghen Group nigdy nie znajdzie wam pracy!!! (usunięte przez administratora) Jeśli już dojdzie do jakiejś rozmowy kwalifikacyjnej to możesz czekać tygodniami i tak Cię nie poinformują ,że Ci dziękują. Po prostu mają Cię gdzieś. Już wielu moich znajomych się zawiodło na nich!!! Wymagania mają zarówno oni jak i pracodawcy zgłaszający się do tej Agencji z kosmosu a zarobki marne. Do pracy biurowej z dwoma językami i z wyższym po studiach ekonom. proponowali 1.000 euro.(bez mieszkania itp.) Nieprofesjonalna Firma, nie szanują pracowników a przede wszystkim ich czasu!! Szczerze ,Nie polecam!!

Zostaw opinię o Meghen Group - Dublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meghen Group