PUH "Plantex" s.c. G. i G. Szmit

Szydłowiec

Opinie o PUH "Plantex" s.c. G. i G. Szmit

ktosiek

Czy wypłata jest w czasie? NIE. Tzn, czasem się zdarzało, że wyłata była przed 10. Niestety bywały takie miesiące, że wypłata była dopiero 11-12. Tak jak ktoś napisał wcześniej: praca nie jest ciężka, ale wytrzymać tu psychicznie- to graniczy z cudem. Ciągle jest za mało kasy, bez względu na to czy jest więcej niż w tamtym roku czy mniej. Ciągle robię coś źle. A co najważniejsze! PANI DYREKTOR NIE UZNAJE ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO. Wpisuje urlop zamiast L4. No wszystko fajnie, bo dostanie się więcej pieniędzy, ale później przyjdzie czas na wczasy a urlopu nie będzie ;) Cała ta firma to wielka pomyłka. Liczy się tylko Pani Dyrektor i jej rodzina. Szary pracownik jest tam traktowany jak śmieć. Nic dodać nic ująć. Szczerze odradzam podejmowania pracy w tej firmie.

Misio24

Pracowałam w tej firmę. Ogólnie jest to praca jako agent ubezpieczeniowy. mało kiedy Pani dyretkor jest nie zadowolona z realizowanego [planu, nawet jak zarobisz wiecej kasy niz w zeszlym roku to i tak jest dla niej zawsze mało. Zawsze są jakieś uwagi. Nie polecam tej firmy. Większośc ludzi którzy tam prowali po pół roku odchodzą bo nie wytrzymywała ich psychika.

Misio24

Pracowałam w tej firmę. Ogólnie jest to praca jako agent ubezpieczeniowy. mało kiedy Pani dyretkor jest zadowolona z realizowanego [planu, nawet jak zarobisz wiecej kasy niz w zeszlym roku to i tak jest dla niej zawsze mało. Zawsze są jakieś uwagi. Nie polecam tej firmy. Większośc ludzi którzy tam prowali po pół roku odchodzą bo nie wytrzymywała ich psychika.

Zostaw opinię o PUH "Plantex" s.c. G. i G. Szmit - Szydłowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH "Plantex" s.c. G. i G. Szmit