Halmet

Wróblowice

Opinie o Halmet

Adamino

Może i właściciel jest cholerykiem i nerwusem, ale dzięki temu prowadzi firmę od 1980 roku. Pracownicy pracują po kilkanaście i kilkadziesiąt lat (najdłużej od 1991) więc to też o czymś świadczy. Wypłaty na czas i bez spóźnień. Więc narzekają tylko Ci którym się nie chciało pracować.

witko

a jesteś pracownikiem, że taką opinię wyrażasz czy tylko ze słyszenia, bo to jest różnica... według mnie jak ktoś chce pracować to będzie pracować, narzekać jest łatwo zwłaszcza naszemu narodowi, ale nie ma przecież nic za darmo, zwłaszcza pieniędzy ;)

zzzzz

SATYSFAKCJA? BUAHAHAHAHAHAHA. CHYBA FIRMA SAMA SOBIE WYSTAWIA TAKIE OPINIE. SZACUNEK DLA PRACOWNIKA - KILKA METRÓW PONIŻEJ POZIOMU MUŁU

anonimk2

beznadzieja, nie polecam. szkoda nerwów

anonimek

właściciel to nerwus z którym się nie da współpracować. Odczuwa się tam dużą chęć (usunięte przez administratora) ludzi oraz brak zaufania do pracownika! odradzam!

Właściciel - Choleryk z górnej półki.

Zostaw opinię o Halmet - Wróblowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halmet