Proline

Poznań

Opinie o Proline

Damian

Super robota, szef elastyczny. Miła atmosfera.

xwaery

Witam a mnie praca w proline bardzo odpowiada zarobki wiadomo jak wszędzie ale właśnie system sprzedażowy jest tak skonstruowany ze jak sprzedaż jest to i wypłata całkiem niezła można uzbierać ;) szef jest bardzo szef jest bardzo elastyczny i wyrozumiały praca w tej to czysta przyjemność nie kara

aaaa

Istna tragedia. Szef jest chamem i prostakiem. Pierwszy raz się spotkałem żeby ktoś z szefostwa oszukiwał i bluźnił przy klientach. Warunki pracy są tragiczne, stary sypiący się sprzęt i takie same zaplecze socjalne. Bardzo niska pensja, a o warunkach premii nawet nie wspomnę. Firma nastawiona na szybkie wydojenie klienta i kompletne olanie go (cytat szefa) często go słyszałem od handlowców. Za to większość pracowników naprawdę fajni i sympatyczni ludzie. Pozdrawiam serwis.

Zostaw opinię o Proline - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proline