P.LACHOTA firma RE-BUD

Świętochłowice

Opinie o P.LACHOTA firma RE-BUD

pereze
użytkownik zarejestrowany

Jako monter to mogą ewentualnie sprawdzić @anonim zakres Twojej wiedzy, nic specjalnego, normalna rozmowa o pracę

Slawo

Pomijając fakt spieprzenia montażu ,i chciwości niektórych z panów monterów ,zamówiłem wymianę zamka górnego oczywiście odpłatnie określając kierunek otwarcia drzwi jak również kolor zamka,pan który się pofatygował zabrał pierwszy lepszy który oczywiście nie pasował nie wspomnę o kolorze i jeszcze kazał sobie zapłacić za przyjazd ([usunięte przez moderatora]).Jestem pod ogromnym wrażeniem jak taka firma RE-BUD jeszcze jest na rynku i czy wlaściciel ma wszystko i wszystkich głęboko w [usunięte przez moderatora].Po co tam jest dział reklamacji???? O ile taki istnieje skoro na 100% klientów 5% jest zadowolona> o ile to 5% to klienci.Dodam iż w ostatnim czasie kilku znajomych miała styczność z firmą [usunięte przez moderatora] i dziwnym trafem są bardzo niezadowoleni....GENERALNIE NIE POLECAM i radzę omijać ich szerokim łukiem.Jestem zaskoczony taką ilością pozytywnych komentarzy.Zapraszam do sprawdzenia na innych forach.Tam nie jest już tak zielono.Żałuję teraz że wcześniej nie poczytałem opinii.Jeszcze raz PRZESTRZEGAM !!!!

Zostaw opinię o P.LACHOTA firma RE-BUD - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.LACHOTA firma RE-BUD