Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o.

kamina

ale mówisz ogólnie czy o jakichś konkretnych stanowiskach we tej firmie? ja uważam też że skoro to jest firma o rodowodzie amerykańskim jako dostawca sług technicznych wspomagających produkcję zakładów przemysłowych powinna płacić znacznie więcej fachowcom

zalezy czy do cliningu czy do maintanance? na 3

luk

na oplu nie ma takiej firmy support services...jak juz to był premier support services teraz jest voith...

luk

jak skakałeś po konstrukcji znaczy że sam wybierałeś łamanie przepisów :) 2. zakłamanie i ciulata atmosfera to podstawa tam :) 3. czasem było śmiesznie 4. zależy od dnia czy było ciężko 5. weekendowcy czyli studenci wiadomo że będa wykorzystywani nie masz sie co dziwic

Weekendowiec

Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym pracować na lakierni w cleaning'u! Praca b. ciężka, niebezpieczna, szkodliwa, ciągle pod presją, aroganckie szefostwo, donosicielstwo - tak wygląda zwykły weekend! Skakanie po konstrukcjach kilka metrów nad ziemią, hektolitry rozpuszczalnika, kwasów i innych świństw... Trzeba mieć końskie zdrowie! Ludzie po kopalniach stwierdzali, że na przodku to był raj :)

UBSowiec

A moim zdaniem przelozeni do bani i zero perspektyw na przyszlosc. Dodatkowo nie podobalo mi sie, ze klamia. Na rozmowie kwalifikacyjnej co innego a w rzeczywistosci co innego. Dodatkowo praca szkodliwa a zabezpieczenia dostawalismy znacznie gorsze niz pracownicy Opla.

lakiernik

Super przelozeni i super atmosfera do momentu, az cos pojdzie nie tak. Przyszedl kryzys i ludzie dostali wypowiedzenia z zaskoczenia tuz przed samymi swietami. Nikt juz nie patrzyl, kto ma dzieci i rodzne, tylko cala sytuacja pokazala kto jest czyim kolega.

Zostaw opinię o Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o.