IGLICA NIERUCHOMOŚCI

Opinie o IGLICA NIERUCHOMOŚCI

eddy
użytkownik zarejestrowany

na praktyki IGLICA NIERUCHOMOŚCI można sie wybrać @anna

Aktualnie sprzedaje mieszkanie we Wrocławiu, ogłaszam się na portalach ogłoszeniowych, w dniu dzisiejszym zauważyłam w internecie a dokładnie na www.gratka.pl i www.otodom.pl ogłoszenie sprzedaży mojego mieszkania właśnie w biurze nieruchomości IGLICA. Jestem bulwersowana takim zachowaniem, ponieważ nie podpisywałam z nimi żadnej umowy i nie zgodziłam się na umieszczenie ogłoszenie sprzedaży mojego mieszkania w internecie. Żeby tego było mało to pośrednik z tego biura reklamował moje mieszkanie z ceną niższą o 6000zł niż cena z mojego ogłoszenia! Pomimo natychmiastowej reakcji i wezwaniu ich do usunięcia ogłoszeń, ogłoszenia te nadal wiszą w internecie i nie mogę nic z tym zrobić. Proszę o informacje, gdzie mogę skierować dalej tą sprawę? Czy mam iść z tym na policję, czy też gdzieś indziej, a dokładnie gdzie? Proszę o pomoc.

Klient
@anonim 03.05.2016, 18:55

nie wierzę. po co niby mieliby to robić skoro mają kilkaset swoich ofert?

Klient kupujący
@anonim 03.05.2016, 18:55

nie wierzę. po co niby mieliby to robić skoro mają kilkaset swoich ofert?

Koleś

Iglica nieruchomosci. Fajny zespół, jak skończę kurs pośrednika to bede aplikować

Sprzedający

Firma godna zaufania i bardzo solidna,włascieil Iglicy bardzo rzetelny, pośrednicy też ogólnie w porządku, ale samemu też trzeba pilnować podpisywanych umów i byc czujnym co do posredników, sprzedajemy mieszkanie i mozna polecić firme

say halleluja

Ja polecam Krzyki we Wrocławiu , tam również Iglica oferuje bardzo fajne mieszkania ,

falling

tak sobie szukam opinii i z tego co widze to dobrą firmę deweloperską wybrałam ta Iglicę ,Kupuje mieszkanie na Starym Wrocławiu I jak narazie wszytsko z tą firmą jest w porządku .A zapukałam do nich ,ze tak powiem , ponieważ brat mi ch polecil ;)

Radio gaga

Lepszy ma racje . Gdyby była taka straszna rotacja to co chwile by kogos zatrudniali , a tak najwidoczniej wszytstko u nich dobrze działa. Ja również wypowiem się na ich temat jako klient ( choć wiem ,że jest to portal dla pracowników firm ) . Sama firma deweloperska jest bardz rzetelna . wszystko poprzez Iglice Nieruchomości miałam załatwione tak jak należy z kupnem mieszkania

roleta

Zgadzam się z powyższymi opisami , jeżeli ktoś szuka dobrefo dewelopera to polecam własnie Iglicę Nieruchomości. ( apartamentowce skarbowców)

Bebiko

Ja kupowałam na osiedlu skarbowców poprzez ta firmę . Bardzo , ale to bardzo ładne mieszkania maja w ofercie . Warto było wydac pieniądze ;) jako klient --polecam .

Zadowolona

Ja tu raczej nie ocenie ich jako pracownik ale jako klient. Miałam z nimi doczynienia jak szukałam mieszkania. Mam jeszcze oczywiście nadal . Nie wiem jak firma odnosi się w stosunku do swoich pracowników ale jeśli chodzi o klientów to traktuje ich w pełni profesojnalnie . Firmę ogólnie oceniam wporządku.

były agent

MEGA ROTACJA

Zostaw opinię o IGLICA NIERUCHOMOŚCI - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGLICA NIERUCHOMOŚCI