Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U

Wodzisław Śląski

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U
3 5 6 1

Opinie o Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

####

Odnośnie tych komentarzy osobiście potwierdzam, że to prawda.

####

Praca bez przyszłości.

####

Nie polecam.

zajec

Czy ja wiem czy jest aż tak źle..praca wiadomo jak to w młynie duże zapylenie itp,zadzwonili na próbe, przyszedłem na 6 o 10 powiedzieli że tyle na dziś i bedą dzwonić. Ale 40zł dali za 4 godziny,nie jeden by powiedział wierzysz pan w Boga to Bóg zapłać. Mogli od razu powiedzieć że na 4 godziny za 10zł/h i też ludzie by przyszli a takJak ktoś potrafi nosić worki 50kg to da sobie rady,fakt szału nie ma ale na bezrybiu i rak ryba,tak jest już w tej naszej Polszy.

wilk

Do diabła z tą firmą .

Polak

Pomijając sprawy pracownicze to ja bym życzył aby szanowny sanepid nawiedził tą budę. Ja bym tam nie kupił nawet otrąb dla zwierząt, bo nawet one zasługują na szacunek.

pracownik

Praca w której mnóstwo ludzi się przewinęło i przewija i nadal nie mam tam ludzi do pracy. Co niektórzy nawet dniówki nie potrafią tam przepracować a powód? niewolnicza praca za parę groszy ( najniższa krajowa) okres próbny niepłatny o badaniach nie wspomnę. Typowy obóz pracy z paroma poganiaczami na czele.

internauta
@pracownik 05.09.2016 20:12

Zgadzam się z tym komentarzem. Człowiek musi być naprawdę zdesperowany aby tam pracować . Pamiętam jednego ryszawego bladego huja zawodu kucharza, który po paru miesiącach pracy awansował dzięki tym, że wchodzi bez wazeliny do tyłka i większość nowo przyjętych dzięki niemu się do tej chorej pracy nie nadaje. Chociaż on sam gówno wart.

Zostaw opinię o Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U