Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U

Opinie o Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

####

Odnośnie tych komentarzy osobiście potwierdzam, że to prawda.

Praca bez przyszłości.

Nie polecam.

zajec

Czy ja wiem czy jest aż tak źle..praca wiadomo jak to w młynie duże zapylenie itp,zadzwonili na próbe, przyszedłem na 6 o 10 powiedzieli że tyle na dziś i bedą dzwonić. Ale 40zł dali za 4 godziny,nie jeden by powiedział wierzysz pan w Boga to Bóg zapłać. Mogli od razu powiedzieć że na 4 godziny za 10zł/h i też ludzie by przyszli a takJak ktoś potrafi nosić worki 50kg to da sobie rady,fakt szału nie ma ale na bezrybiu i rak ryba,tak jest już w tej naszej Polszy.

wilk

Do diabła z tą firmą .

Polak

Pomijając sprawy pracownicze to ja bym życzył aby szanowny sanepid nawiedził tą budę. Ja bym tam nie kupił nawet otrąb dla zwierząt, bo nawet one zasługują na szacunek.

Praca w której mnóstwo ludzi się przewinęło i przewija i nadal nie mam tam ludzi do pracy. Co niektórzy nawet dniówki nie potrafią tam przepracować a powód? niewolnicza praca za parę groszy ( najniższa krajowa) okres próbny niepłatny o badaniach nie wspomnę. Typowy obóz pracy z paroma poganiaczami na czele.

internauta
@pracownik 05.09.2016 20:12

Zgadzam się z tym komentarzem. Człowiek musi być naprawdę zdesperowany aby tam pracować . Pamiętam jednego ryszawego bladego huja zawodu kucharza, który po paru miesiącach pracy awansował dzięki tym, że wchodzi bez wazeliny do tyłka i większość nowo przyjętych dzięki niemu się do tej chorej pracy nie nadaje. Chociaż on sam gówno wart.

Zostaw opinię o Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U - Wodzisław Śląski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U