Logistic Services Sp. z o. o.

Żytniów

Opinie o Logistic Services Sp. z o. o.

Jerzy

Szukam pracy i miałem nadzieję, że dowiem się czegoś więcej o firmie. Czy jest aż tak dobrze, że nie chce sie wam pisać?

Maja

@dankaudało Ci się znaleźć pracę za pośrednictwem Logistic Services? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda obecnie współpraca z nimi oraz warunki pracy. Co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach?

danka

@jaaa mówisz o pracy w Niemczech? Nie wiem, jak było kiedyś, ja mam zamiar się rekrutować właśnie teraz i wiem, że można liczyć na niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym pakietem socjalnym :)

jaaa

Witam mam zamiar pojechać od nich do pracy przy produkcji. Zmieniły się warunki?

ja

NAJGORSZA FIRMA OSZUŚCI KRADNĄ PIENIĄDZE OSZUKUJĄ NA NADGODZINACH ,JEŚLI JESTEŚ NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM TO MASZ 2 WYJŚCIA ALBO IDZIESZ DO PRACY W CZASIE ZWOLNIENIA ALBO DAJĄ TOBIE SZYBKO WYPOWIEDZENIE GDZIE TA OBORĘ MUSISZ OPUŚCIĆ W W TYM SAMYM DNIU CO DOSTAŁEŚ WYPOWIEDZENIE.ZERO ZAINTERESOWANIA CZŁOWIEKIEM MIESZKASZ 30 KM OD PRACY ZADUPIE TOTALNE ZERO INTERNETU.TAKŻE ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM WYDACIE NA PRÓŻNO PIENIĄDZE I NIC NIE ZAROBICIE.PISZĘ BO TAM PRACOWAŁAM .OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radek

Witam pracowałem w tej firmie dłuższy czas i nie mogę powiedzieć że było tak źle jak tu piszą , gdybym raz jeszcze miał jechać to skorzystał bym bez ponownego namysłu . pozdrawiam

klein

Potwierdzam. Nic dobrego. Lamanie wszystkiego

Banda oszustow oto szczegoly tylko prosze czytac uwaznie: (usunięte przez administratora) ku przestrodze.

frezerCNC

Słowa kojarzące się z Logistic Services Sp. z o. o.: brak uczciwości, opieszałość, odwlekanie Atmosfera i ludzie tam pracujący są: stresujące warunki, stawki uzależnione od aktualnego zapotrzebowania na konkretnego fachowca, wymuszanie działań poprzez szantaż/mobbing Od jakiej stawki można negocjować pensję?: 8 euro brutto Najbardziej podobało mi się w Logistic Services Sp. z o. o.: błyskawiczne przesłanie umowy o pracę i szybka decyzja co do podjęcia przeze mnie pracy Najbardziej nie podobało mi się w Logistic Services Sp. z o. o.: brak uczciwości, opieszałość, odwlekanie spraw, jawne oszustwa, łamanie przepisów obowiązującego strony polskiego kodeksu pracy

Zostaw opinię o Logistic Services Sp. z o. o. - Żytniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logistic Services Sp. z o. o.