Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSBUD" Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSBUD" Sp. z o.o.

robert

nie ocenia się firmy po jednostkowym, nieprzemyślanym działaniu kilku ludzi @sknerus. Porozmawiaj z zarządem firmy i na pewno da się to jakoś wyjaśnić, może naprawić

sknerus

Nie pracowałem, ale przy budowie kanalizacji, pod moja nieobecność weszli na działkę bez zgody (nie ogrodzona), wycieli drzewo, zabudowali niezgodnie z dokumentacja studzienkę i zniknęli. Jednym słowem PIRACI budowlani

robol

nie robiłem ale ich buble kanalizacyjne widać na drogach- mianowicie ułożenie studzienek kanalizacyjnych wołają o pomstę , nie ma pokrywy której kierowca nie najedzie prawymi kołami, w żaden sposób je ominąć. tak załatwiają zawieszenie w autach niech budują u siebie a nie na śląsku- PARTACZE INŻYNIEROWIE Z INSBUDU

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSBUD" Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSBUD" Sp. z o.o.