Opinie o ORTOSILESIA w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ORTOSILESIA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ORTOSILESIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORTOSILESIA w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w ORTOSILESIA pracuje się na open space?

EDO Nowy wpis

Jako instytucja z Firmą Ortosilesia współpracujemy od wielu lat. Zawsze spotykamy się ze zrozumieniem potrzeb, uprzejmą profesjonalna obsługą. Dostawy szybkie, produkty dobrej jakości. Firma warta polecenia

Filip Nowy wpis

Jeśli pracodawca jest super to po co zmieniać pracę. Polecam firmę bo praca to przyjemność.

Ola Mazowsze Nowy wpis

W Ortosilesia od ponad 7 lat zaopatrujemy się w sprzęt medyczny. I muszę przyznać że w naszej branży nie ma podmiotów aż tak wyspecjalizowanych, pomoc i doradztwo w dofinansowaniach. Główne osoby z tego co widzę nie zmieniają się od lat. Przedstawiciele których przysyłają naprawdę są kompetentni a jeśli nie to po kontakcie z ich szefostwem szybko dochodzi do progresu:) Szczerze polecam wszystkim placówką świadczeń opieki długoterminowej.

Brałeś udział w rekrutacji do ORTOSILESIA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Aktualność
Drodzy Państwo!

Witamy wszystkich użytkowników portalu GoWork.pl. Do tej pory jedynie biernie przyglądaliśmy się informacjom pojawiającym się na temat funkcjonowania ORTOSILESIA. Jednak zależy nam, aby otrzymywali Państwo tylko rzetelne informacje. Z tego powodu postanowiliśmy dołączyć do społeczności serwisu. Od tej pory będziemy starali się na bieżąco odpowiadać na Państwa komentarze i informować o wszystkich zmianach zachodzących w naszym przedsiębiorstwie.

Chcemy również podkreślić, że nad poprawnym działaniem portalu czuwa administrator strony. Z tego względu wszystkie komentarze niezgodne z prawem i regulaminem polskim będą przez niego usuwane.

ORTOSILESIA od ponad 12 lat dostarcza sprzęt medyczny do Domów Opieki Społecznej. Patrzymy z szerokiej perspektywy na potrzeby pacjentów i personelu. Podopiecznym zapewniamy bezpieczeństwo, a pracownikom placówek solidne wsparcie w ich codziennej pracy. Informujemy jak krok po kroku przejść od wywiadu z pacjentem, umówienie wizyty lekarskiej, aż po dobór, refundację i zamówienie zaopatrzenia.

Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

Zespoł ORTOSILESIA
Obiektywna

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w której uczestniczyło jeszcze około 7 inny osob. Do wykonania było zadanie w grupie po czym zostalysmy wyproszone na dwór na 5 minut. Potem wybrano ze wszystkich osób tylko dwie. Nikt wcześniej nie poinformował nas o tym że rozmowa kwalifikacyjna będzie miała charakter zioborowej i zajmie 5 minut. Myślę że większość z nas nie udałaby się na nią gdyby została wcześniej uprzedona o jej przebiegu. Generalnie szkoda czasu! Brak chęci poznania przez pracodawców kandydatów i predyspozycji do zawodu. Nie polecam!

Judi
@Obiektywna

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Na czym polegało zadanie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Malwina B.

Rozmowa kwalifikacyjna, na której byłam nie była rozmową w cztery oczy. Dwoje Panów i dwie osoby, które były umówione na rozmowę. Panowie wiele mówili o tym jak wygląda praca. Nie widzieli jakie mamy wykształcenie, zadawali niewiele pytań, żeby nas poznać. Na koniec zadanie, które miałam wykonywać z Panią, która siedziała obok mnie (była moją konkurentką) i Panami po drugiej stronie stołu, siedzącymi w ciszy, słuchającymi jak wykonujemy zadanie.

TomaszNit
@Malwina B.

Pani Malwino byla Pani ma rozmowie dotyczącej pracy jako przedstawiciel?

Paulina

Czy ktoś z Was ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w Orto Silesia Jarosław Kulig? Jak oceniacie jej przebieg? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

pge

@mai no i pewnie jakas jest zalezna od tego ile sprzedasz

bocko

1200 złotych miesięcznie to jest mało a nawet bardzo mało. No ale jeżeli się chce to można. Ja bym radził wziąć się za siebie i jeżeli nie ma dobrej pracy w twoim regionie to poprostu wyjechać do większego miasta. No ale dla niektórych lepsze 1200 niż renta. Praca jak praca. Wiecie może czy są jakieś szanse na podwyżke ?

Amator

Podstawy jest 1200 :) ale ta firma to raczej dla młodych którzy nie mają rodziny na utrzymaniu ani ambitnych planów na rozwój. Firma dopiero się rozwija więc nie może zapewnić godziwych płac:)

Witam, teraz puścili rekrutację na przedstawiciela medycznego w ogłoszeniu jest coś o podstawie. Mają nowe zasady? ;) zrobili z Ciebie przedstawiciela??

No nie takie to proste jak by mogło się wydawać , jeżdżenia dużo a rezultatów brak no i inne firmy wszędzie prawie są , no i ten brak podstawy trochę to martwi , no bo przecież coś zjeść trzeba a tu zapożyczać się trzeba , słabo to widzę :(

oj
@:)

Oj żebyś się nie zdziwiła...

;)

Dziś byłam na ostatnim etapie rekrutacji i od razu na szkoleniu wstępnym. Zostałam przyjęta. Jak piszecie nie płacą podstawy ale prowizję od sprzedaży plus samochód służbowy. Z tego o dziś zauważyłam mocno stawiają na szkolenia. Liczę że nie będzie to zmarnowany czas i zrobią ze mnie przedstawiciela.

83colawodazcukrem

Mam do was pytanie. Jestem przedstawicielem w branży FMCG ale chciałbym przejść do branży medycznej, wiadome. Zastanawiam się nad fatmaceutką i ortopedią, zależy mi na konkretnych firmach. Z wstępnych informacji ze środowiska i w kręgu znajomych po fachu na śląsku polecają m.in. wspomniana tu firmę. Proszę o informacje osób w temacie.

Taki tam

Też jutro się wybieram. Lecimy na spontana. ;D chociaż, to że nie dają podstawy to tak trochę lipa no ale przynajmniej dobrze się jutro pobawimy ;) Pozdro i do jutra ;)

rakija

Witam. Wybieram się na spotkanie rekrutacyjne w tej firmie w piątek, bardzo proszę o wszelkie opinie osób które były już wcześniej na rekrutacji przeprowadzanej przez tą firmę. Jakie są etapy tej rekrutacji, coś więcej na temat inscenizacji i pracy w grupie? Z góry dziękuję za wszelkie info. Pozdrawiam

Ania89

Na początku wybiieraliśmy gdzie mam pojechać za 3tys a póxniej każdy przedstawiał swoją prezentację, prowadzący coś tam notowal i wspominał ogólnie co sprawdzal ale nie pamiętam już o co mu chodziło "stres". Ogólnie wyglądało to tak jak prace grupowe na studiach. W zasadzie odrazu widać bylo kto będzie dobry.

Możesz powiedzieć na czym dokładnie polegała rekrutacja? Jaki rodzaj testów i inscenizacji :)? Jakieś fachowe pytania odnośnie tego czym się zajmują też padały? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Ania89

Byłam na rekrutacji 3h, pierwszy raz spotkałam się z takim sposobem, testy w grupie, inscenizacja i rozmowa. Wrażenia świetne mimo że mnie nie wybrali :p

Zostaw merytoryczną opinię o ORTOSILESIA - Katowice

• Jak się pracuje w ORTOSILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy ORTOSILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORTOSILESIA?

ORTOSILESIA