Orto Silesia Jarosław Kulig

Katowice

Opinie o Orto Silesia Jarosław Kulig

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z Was ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w Orto Silesia Jarosław Kulig? Jak oceniacie jej przebieg? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

pge
użytkownik zarejestrowany

@mai no i pewnie jakas jest zalezna od tego ile sprzedasz

bocko
użytkownik zarejestrowany

1200 złotych miesięcznie to jest mało a nawet bardzo mało. No ale jeżeli się chce to można. Ja bym radził wziąć się za siebie i jeżeli nie ma dobrej pracy w twoim regionie to poprostu wyjechać do większego miasta. No ale dla niektórych lepsze 1200 niż renta. Praca jak praca. Wiecie może czy są jakieś szanse na podwyżke ?

Amator

Podstawy jest 1200 :) ale ta firma to raczej dla młodych którzy nie mają rodziny na utrzymaniu ani ambitnych planów na rozwój. Firma dopiero się rozwija więc nie może zapewnić godziwych płac:)

Nowy

Witam, teraz puścili rekrutację na przedstawiciela medycznego w ogłoszeniu jest coś o podstawie. Mają nowe zasady? ;) zrobili z Ciebie przedstawiciela??

No nie takie to proste jak by mogło się wydawać , jeżdżenia dużo a rezultatów brak no i inne firmy wszędzie prawie są , no i ten brak podstawy trochę to martwi , no bo przecież coś zjeść trzeba a tu zapożyczać się trzeba , słabo to widzę :(

oj
@:) 15.04.2014, 21:19

Oj żebyś się nie zdziwiła...

;)

Dziś byłam na ostatnim etapie rekrutacji i od razu na szkoleniu wstępnym. Zostałam przyjęta. Jak piszecie nie płacą podstawy ale prowizję od sprzedaży plus samochód służbowy. Z tego o dziś zauważyłam mocno stawiają na szkolenia. Liczę że nie będzie to zmarnowany czas i zrobią ze mnie przedstawiciela.

83colawodazcukrem

Mam do was pytanie. Jestem przedstawicielem w branży FMCG ale chciałbym przejść do branży medycznej, wiadome. Zastanawiam się nad fatmaceutką i ortopedią, zależy mi na konkretnych firmach. Z wstępnych informacji ze środowiska i w kręgu znajomych po fachu na śląsku polecają m.in. wspomniana tu firmę. Proszę o informacje osób w temacie.

Taki tam

Też jutro się wybieram. Lecimy na spontana. ;D chociaż, to że nie dają podstawy to tak trochę lipa no ale przynajmniej dobrze się jutro pobawimy ;) Pozdro i do jutra ;)

rakija

Witam. Wybieram się na spotkanie rekrutacyjne w tej firmie w piątek, bardzo proszę o wszelkie opinie osób które były już wcześniej na rekrutacji przeprowadzanej przez tą firmę. Jakie są etapy tej rekrutacji, coś więcej na temat inscenizacji i pracy w grupie? Z góry dziękuję za wszelkie info. Pozdrawiam

Ania89

Na początku wybiieraliśmy gdzie mam pojechać za 3tys a póxniej każdy przedstawiał swoją prezentację, prowadzący coś tam notowal i wspominał ogólnie co sprawdzal ale nie pamiętam już o co mu chodziło "stres". Ogólnie wyglądało to tak jak prace grupowe na studiach. W zasadzie odrazu widać bylo kto będzie dobry.

Anonim

Możesz powiedzieć na czym dokładnie polegała rekrutacja? Jaki rodzaj testów i inscenizacji :)? Jakieś fachowe pytania odnośnie tego czym się zajmują też padały? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Ania89

Byłam na rekrutacji 3h, pierwszy raz spotkałam się z takim sposobem, testy w grupie, inscenizacja i rozmowa. Wrażenia świetne mimo że mnie nie wybrali :p

AWFiak

Bylem na rekrutacji, nie dają podstawy więc zrezygnowalem ale z tego co wiem to dużo się szkolą i paru najlepszych z ni zarabia sporo kolo 5tys.

MaTi

Czy ktoś wie coś o tej firmie? Słyszałem od znajomego znajomego... że dobrze tam zacząć jako młody przedstawiciel. Kto się z nimi zetknął??

Zostaw opinię o Orto Silesia Jarosław Kulig - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orto Silesia Jarosław Kulig