Piekarnia Tomasz Lange

Opinie o Piekarnia Tomasz Lange

Ktos

Nie dało się tam pracować ze względu na jedną z byłych już pracownic która była tylko od sprzątania a się znęcała nad kazdym. W końcu szefostwo przejrzało na oczy

Blood

Bardzo fajna i dobra piekarnia tylko dlaczego do tej pory nie wprowadzono u nich w Bolszewie możliwości płacenia kartą. Błagam wprowadźcie możliwość płacenia karta. Ile można czekać a mamy już 2020 rok.

Jolka

Witam sklep powinien być czynny od rana

Jolka
@szczerość

Dlaczego sklep jest czynny dopiero od 14

Cześć, już pracowałem jako kierowca w jednej piekarni tu zastanawiam się czy przyjęcia są możliwe, bo nie mogłem znaleźć ogłoszenia w sieci. możliwe, że od lat jeżdżą ci sami, o których parę lat temu ktoś wspomniał?

Julka Nowy wpis

Dlaczego nie można kupić 1/2 chleba?

Klient Nowy wpis

Jeśli chcecie poczuć smak czystych drożdży, nie zakłóconych żadnym innym smakiem nawet podobnym do chleba kupcie koniecznie razowy z tej piekarni. Ostatnio tak czysty smak czułam w dzieciństwie jak podkradłam mamie i zjadłam czyste drożdże myśląc że to coś dobrego. Tym razem też tylko myślałam że będzie dobre. Postanowiłam spróbować mając nadzieję że razowy będzie lepszy niż oliwski który na następny dzień jest tak twardy że można od razu mieć suchary. Niestety zawiodłam się kolejny raz. Cóż, prawdziwej piekarni nie ma już nigdzie. Szkoda. Stała klientka z Rzeźnickiej

Xcc

Wkoncu ktoś przejzal na oczy ktoś tam glową ruszył no i narescie usunięto odpowiednią ossobe z tego zakładu paracy jak się dowiedziałam chyba ponownie zaaplikuje podanie do tego zakładu jeszcze ta 2 blondyna i będzie totalny spokój .

Marian
@Ktos

Tylko narzekać to każdy potrafi,za robotę się wziąć . to i pieniążki się będą zgadzać

Nieznajoma
@Ktos

Ciekawe skąd Ty możesz wiedzieć takie rzeczy po prostu nie nadawała się to Cię nie ma bo sprzątaczka nadal jest bo zakład czysty a nikogo nowego nie zatrudniał .

@Ktos

Głupota jakiej nie słyszałam i czytałam dotąd skąd masz takie informacje?sprzątaczka jest i była cały czas jest czysto i codziennie pani sprzątająca ma posprzątane więc najpierw sprawdź informacje a wtedy plotki siej bo osoba która daje ci info jest zle poinformowana .

Justyna Nowy wpis

w jakim kontekście to? I jak tak to czytam to się zastanawiam czy często się tak zdarza, że ludzie tutaj cieszą się z czyjegoś odejścia? Lubią się tu w ogóle?

Na dzień dobry to już odechciało mi się tam pracować jak tylko wszedłem już wiedziałam że nie chce tam pracować tragedia A jak zaproponował mi 11zl to dopiero śmiech powiedziałam mu że wszystko co słychać i co mòwią i piszą to prawda a on nie że były pracownik tak się msza

Czy będzie pani pracowała w soboty

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ada

Dlaczego nie można kupić 1/2 bochenka chleba?

Co to ma być!!!

Taki bałagan jak w tym zakładzie pracy to chyba nigdzie niema nie wiadomo kto za co odpowiada kto tam sądzi!jeden z kierowców zamiast odbierać skrzynki pozostawia je gdzie popadnie (dzięki temu konkurecyjna piekarnia posiada skrzynki )powinien kierowca bardziej pilnować pracy i ukrycia swój język bo te jego plotki które robi na punktach nie slużą dobrej renomie firmy :kto to widział żeby kierowca zajmował się życiem i opowiadał po sklepach co dzieje się na produkcji albo ze stary znowu remont robi albo kogo zwolnił ile kto zarabia nie ładnie ze strony tego kierowcy powinien zająć się pieczywem i zwrotami a przede wszystkim pilnować skrzynek bo to strata dla właściciela .Nie rozumie podejścia niektórych pracowników

Klientka

Co to ma być. Nie rozumie kto tam rządzi kto ma tak głupie (usunięte przez administratora)i nie odpowiedzialne pomysły .jak można myć rano sklep gdy klienci przychodzą żeby podłoga była mokra. Będąc w czwartek w sklepie w godzinach rannych sklep był świeżo umyty dodam że nie wiedziałam czy wejść bo szkoda było na deptak Ale wchodząc poslizgnelam się na tej mokrej podłodze skandal dobrze ze złapałem równowagę i nie poleciała na podłogę bo tak bym tego nie podarowała Szanowne właściciele co to za rząd co to za wymysły aby myć sklep w godzinach urzędowania skandal widać że zero zero myślenia

@Klientka

Dokładnie jestem tego samego zdania od kiedy robi się porządki gania z kołami jak jest czynny sklep śmieszne zażądzanie (usunięte przez administratora)

Wp
@Klientka

Tak potwierdzam sklep w Bolszewie jest nie zadbany oglądane palce na drzwiach lodówki chłodnicze w środku brud rozmazany nie wiem I nie mam pojęcia kto tam sprząta kto zarządza ale zdecydowanie. Poprawa powinna być pod względem czystości i zachowania ekspedietek

Bolszewo

Nie polecam tego zakładu szefostwo bardzo nie docenia pracowników żeby na święta pracownik nie otrzymał nawet życzeń świątecznych śmiech już o innych zeczach nie warto wspominac

XD
@Bolszewo

Święta w tym zakldzie nigdy nie było czegoś takiego tak na samym początku to tak ale teraz od kilku nastu lat zapomni aby od (usunięte przez administratora)usłyszeć wesołych świąt zapomni to nie ten pokrój ludzi -o tym że w tym zakładzie nie ma szacunku do pracownika to żadna nowość sam (usunięte przez administratora)pokazuje jak najgorsze strony a wtedy dziwi się ze na cukierni (usunięte przez administratora)czas chyba poszukać innego zajęcia lepszej atfosmery bo w cukierni to siekiera w powietrzu wisi przez jedną która nie ma za grosz poczucia chumoru nie polecam tego zakładu bo na produkcji nic lepiej

Dostawca

Pracownikowi wykonującemu pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej w wysokości 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów.12 paź 2020czy w tym zakładzie ktoś przestrzega kodeksu pracy Czy pracując w soboty jest uczciwe wynagrodzenie Śmieszne aby ekspedietka nie miała (usunięte przez administratora)2 tyszl

Xxx

Nie polecam tego zakładu nawed na okres próbny Praca w tej piekarni to chorror szkoda nerwów i czasu na to miejsce

Xcc

Zakład schodzi na psy nie dość że coraz gorsze wypieki to i ludzi mają za nic widać to po podejściu wczoraszym (usunięte przez administratora) na sklepie totalnie nie przyjemna człowiek też pracuje ale żeby być tak nie przyjemnym dla klijenta to już szczyt wszystkiego

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Xxx

Droga (usunięte przez administratora) uważam że mylisz się wypisując takie bzdury , nie ma czegoś takiego co piszesz !Nie ma na zakładzie żadnego pracownika bez umowy o pracę więc jeżeli masz niepewną i zaklamaną inf nie pisz bzdur a jeżeli znasz takiego pracownika to powiedz kto to taki ?Podawaj prawdziwe i sprawdzone inf .

@Xxx

Nie wiem kim jesteś ale jak widać nie pracowałeś tam. O umowę trzeba walczyć a i tak można jej nie otrzymać albo otrzymać na całkowicie inny etat bo składki mniejsze co jest aż śmieszne

@Ktos

A skąd Ty niby możesz wiedzieć na temat umów czy kto kolejek je dostaje moją drogą nie wypowiadaj się w tym temacie byłaś tylko na okresie próbnym na sklepie gdzie najwidoczniej się nie sprawdziłam i dlatego buch poleciała co Ty chciałaś za umowę jak nic nie potrafilas konkretnego zrobić porozmawiaj z tymi co tam dłużej miesca agrzali a nie jak Ty mc nie rozsmieszaj się

@Ktos

A skąd wiesz doswiaczylas tego czy z opowieści innych ?

Ola

Wiem bo moja znajoma pracuje tam i mówi że ma umowę i ze jest spoko narazie nie przyjmują tam do pracy bo cienko i nich z chlebek ludzie nie chcą kupować bo niby coś nie tak tam jest nie wiem jakieś muchy czy coś w bulkach więc nie wiem a jeżeli Ty tam prcoawlas to wiez

@Ktos

Jak sobie zapragniesz tak masz

Pytam

Czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie ? Dlaczego tak często pojawiają się ogłoszenie do pracy ?czy ta firma tak się rozwija i potrzebuje nowych pracowników ?czy po prostu ci co przychodzą pod presią znalezienia pracy po czasie uciekają bo albo tak złe tam jest albo tak kiepsko płacił ?Mam wrarzenie ze nic dobrego za bramą tego zakładu nie ma bo i ekspedietki są wymieniane jak rękawiczki co tam się dzieje ?

Marian
@Pytam

Zapraszamy na rozmowę zaspokoimy twoją ciekawość poco masz wypisywać bzdury, chyba że brakuje ci odwagi.

XD
@Marian

A Ty niby dlaczego chcesz zaspokajać czyjąś ciekawość to były tylko pytania . Do tego co pamiętam to nikt z szefostwo nie ma imienia Marian więc nie wypowiadaj się i nie wypisuj jak nie wiesz . W-w osoba zadając pytania nie zrobiła niczego złego więc po co się wypowiadasz myślę że i czas przyjdzie na pracodawcę ze przejży w końcu na oczy co tam jest grane bo napewno nic dobrego co co powinni już tam nie pracować pracują dalej a normalnych ludzi jak moją znajomą odsylają na wolne ma czekać na tel śmieszne trochę ale takie zeczy to tylko w tym zakładzie jak smarujesz to jesteś jak nie to gnebią Cię wiem bo sama to przeżyłam i złe wspominam tę kilka mc w tym zakładzie .

Bolszewo

Sklep super wypieki jeszcze lepsze smacznie czysto pachnące ale jest jeden problem od dluszego czasu widuje mlodą dziewczynę na sklepie nie dość że jest nie zadbana brudna i wiecznie chodzi z czerwonymi oczami jak by cały czas płakała ,nie wiem co tam jest ale ta dziewczyna nie pasuje tam do pozostałości od dluzego czasu przyglądam się jej i żadnej poprawy konkretnie potrafi cały tydzień być w tych samych brudnych ciuchach już się tak zastanawiałam może oddała bym jej kilka swoich które mi są za małe no nie wiem co otym myśleć?

A co do pracy to przychodziłam z chęcią do pracy (usunięte przez administratora)

Czy często w firmie Piekarnia Tomasz Lange zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

O

A skąd takie pytanie

Absurdalne

Mamy tak trudną sytuację baktrii wszędzie pełno ,jak wiadomo nie od dziś ze na telefonie bakteri jest najwięcej . Więc daczego nie ma zakaz używania telefonu podczas pracy ? (usunięte przez administratora) pani(usunięte przez administratora)na sklepie firmowym w Bolszewie używa sobie telefonu jak była by w domu niech sobie robi ale wtakim razie odejść od lady i pieczywa .Jestem tą sytuacją bardzo zniesmaczona ponieważ dotyka telefon odbiera wiadomości po czym tą samą rekawicą podaje pieczywo !Nawet zadałem (usunięte przez administratora)pytanie czy są przestrzegane środki chigeni ?otrzymałam odpowiedz od (usunięte przez administratora)tak tak urzywamy rękawiczek !co mi po rękawiczkach jak trzyma tymi rękawami brudny telefon a następnie podaje mi pieczywo jestem tym bardzo zbulwersowana i myślę że ten fakt powinien dotrzeć do inspekcji która się tym zajmuje .Samą jestem (usunięte przez administratora)w jednej z sieciówek i podczas pracy telefonu leżą w szafkach jest możliwość tylko podczas przerwy a tu naokraglo telefon w rence .WTAK TRUDNYM CZASIE PANI EKSPEDIETKI KTÓRE MAJĄ KONTAKT Z ŻYWNOŚCIĄ POWINNY MIEC ZAKAZ WNOSZENIA TEL NA SKLEPY JESZCZE W DODATKU JAK W TYM PRZYPADKU POLOZY SOBIE TEL NA LADZIE PRZY PIECZYWIE SKANDAL .!

Ooo

Z tego co wiem moją drogą przerwę ma każdy więc nie wiem czy akurat pracowałeś pod wybranym adresem bo w tej piekarni jest przerwa powiedziała bym nawet ze wychodzą sobie kiedy chcą wiem to bo w tej chwili pracuje tam moją dobrą znajoma i mówi że normalnie jest przerwa i w dodatku niekt nie kontroluje czasu przerwy czy trwa 15 M czy 30

Ooo

Nie ma czegoś takiego ze nie ma przerw a to najwidoczniej wasza głupota albo wina ze nie idziecie na przerwę jesteście tam 3 i proszę glupot nie pisać ze nie ma przerw a co do kamer to normalne wszyscy w dzisiejszych czasach w zakładach mają monitoring i brawo dla szefa ze ten monitoring jest bynajmniej widzi co w krzakach piszczy .

Ooo

No zaciekawiło mnie . Ten wpis to kompletnie ktoś kto to pisze chyba nie ma zrozumienia w tym co pisze ..ponieważ najpierw pisze i podaje się jako klient a w następnym zdaniu ze pracowała na sklepie kilka dni zanim coś napiszę to powinna tą osobą się zastanowic czy jest klijentka czy byłą pracownicom ,a może to obecna jakaś nie zadowolona pracownica która nie ma odwagi powiedzieć co ją boli tylko swoje żale wypisuję właśnie na stronie gawork myślę że już ktoś kto tu nakręca tom całą paranoję powinien albo powiedzieć czy to produkcji czy to paniom od sprzątania co ją boli w oczy czy nawet samemu szefowi śmiechu warte kto chce tym osiągnąć osobą wypisujaca te bzdury .

Żałosne

ale skąd możesz wiedzieć jakie są dla siebie skoro tam nie pracujesz. A to ze mówią do siebie krótko i prosto jak dobre koleżanki nic nie oznacza.... ale głupota

Blood

Wiki

Wypieki smaczne chrupiące a chlebek pachnący polecam wyroby naprawdę warto mogło by być więcej gatunków ciast np jakieś kremowe .

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tomasz Lange - Bolszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tomasz Lange?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tomasz Lange tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tomasz Lange?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Tomasz Lange?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Tomasz Lange napisali 71 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Tomasz Lange