Ministerstwo Obrony Narodowej

Olsztyn

Opinie o Ministerstwo Obrony Narodowej

goscznikad

Słowa kojarzące się z Ministerstwo Obrony Narodowej - solidna, profesjonalna, rozwojowa, stabilna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są - bardzo dobra, współpraca, pomoc, koleżeństwo. Od jakiej stawki można negocjować pensję - 2500zł/ netto /podstawa/ Najbardziej podobało mi się w Ministerstwo Obrony Narodowej - stabilność, zorganizowanie Najbardziej nie podobało mi się w Ministerstwo Obrony Narodowej - brak

Zostaw opinię o Ministerstwo Obrony Narodowej - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ministerstwo Obrony Narodowej