LM WIND POWER SERVICES (POLAND) SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o LM WIND POWER SERVICES (POLAND) SP. Z O.O.

ctrl+c / crtl+v
@admin 30.07.2015, 07:43
Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie LM WIND POWER SERVICES (POLAND) SP. Z O.O. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz...

Operator Produkcji z ogłoszenia: - pensja zasadnicza 2000 zł brutto; - premia finansowa co miesiąc; - pakiet socjalny: karta multisport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, fundusz integracyjny, bony świąteczne; - umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące, 2 umowy czasowe - łącznie po okresie 33 miesięcy - umowa na czas nieokreślony); - praca zmianowa w systemie czterobrygadowym w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00 (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocne zmiany, itd.);

Zostaw opinię o LM WIND POWER SERVICES (POLAND) SP. Z O.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LM WIND POWER SERVICES (POLAND) SP. Z O.O.