Premium Consultants

Opinie o Premium Consultants

potencjalny researcher

witam, rozważam aplikować do tej firmy rekrutacyjnej. Czy możecie mi powiedzieć czy coś się zmieniło na lepsze?

Zawiedziona

Ostrzegam ! Brak kompetencji, chęci do współpracy i poszanowania dla klienta.

wow

bylam na rozmowie tam...pani M z twarzy wydaje sie byc karierowiczką nie swojej pracy...Nie przyjelam propozycji...i widze ze cale szczescie.

były pracownik

Nie polecam. Wyzysk,brak szacunku,wiecej i wiecej. Domy i bogactwa Pani prezes to tylko kropla w morzu. Naprawde jezeli ktos ma wiecej oleju w glowie nie polecam i podpisuje sie pod tym bo bylam widzialam i wspolczuje tym ktorzy jeszcze"tam pracuja".

stivie

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą Premium Consultants to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. Dla jednego z naszych klientów, lidera branży transportu chłodniczego, poszukujemy osoby na stanowisko:   ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743185?keywords=&region=

były pracownik

wisienką na torcie powinien być fakt, iż przełożona uwielbia się rozkoszować w swoim bogactwie, nie omieszka opowiadać swoim pracownikom czego to sobie nie kupiła za tysiące złotych, uważam, że takie zachowanie jest nie fair co do pracowników. już długo nie pracuje w tej firmie ale jak widzę po wpisach nic się nie zmieniło - a podobno miało na lepsze. i popieram mojego przedmówce/przedmówczynię, że tych historii jest tysiące i można je przytaczać całymi dniami.

były pracownik

Pamiętam sytuację kiedy koleżanka realizowała projekt, bardzo czasochłonny, druga koleżanka została przydzielona by jej trochę pomóc. Po zamkniętym projekcie Szefowa wezwała obie do siebie i zapytała: Jak mam podzielić prowizję? Po 50 zł? Dogadajcie się między sobą i dajcie mi znać co zadecydowałyście. Chciałabym zaznaczyć, że projekt był warty ok. 10 tys. PLN. Druga sytuacja: koleżanka była na finiszu projektu, klient zdecydował się na konkretną osobę. Niestety kandydat nie odbierał telefonu, więc przełożona zaproponowała, że spróbuje skontaktować się z nim. Udało się - dodzwoniła się do niego i poustalała wszystkie szczegóły. Kandydat został zatrudniony. Na koniec miesiąca okazało się, że koleżanka nie dostała za niego prowizji. Poszła do Szefowej, a ta grzecznie jej oznajmiła, że prowizję dostanie przełożona, z racji tego, że to ona finalnie kontaktowała się z kandydatem. Takich sytuacji było tysiące i mogę nimi dzielić się godzinami.

@były pracownik 21.11.2014, 11:08

najgorsze w tej historii jest to że podczas rozmów na przerwie wyszło, że tzw "przełożona" czyli konsultant nawet nie wiedział że ma dostać jakieś pieniądze… i oczywiście nigdy ich nie zobaczył. wiele razy taka akcja się zdarzała również za moich czasów. Czysty wyzysk i praca na nowe zakupy właścicielki.

serio to wygląda tak: przychodzisz na rozmowę, wszystko zapowiada się dobrze, dużo projektów, możliwość rozwoju, samodzielność w działaniu, obiecywane duże prowizje od projektów. Na początku tak jest bo się wdrażasz, starasz się pokazać z jak najlepszej strony, po jakimś czasie, widzisz wszystko czarno na białym. Nie masz możliwości rozwoju (brak jakichkolwiek szkoleń), nie jesteś samodzielny, wszystko trzeba uzgadniać każdą najmniejszą rzecz, do tego prowizja - jakiś żart, nie mówiąc już o podstawie. Owszem, nie ma pracy idealnej, żeby każdy zawsze był zadowolony, ale chodzić do pracy wiedząc że nie masz żadnej perspektywy na doskonalenie swoich umiejętności nie jest optymistyczna

Firma nie jest godna polecenia.

pracownicy z wielu powodów nie chodzili uśmiechnięci

były pracownik

Nie ma szans udowodnienia tzw. umowy ustnej. Na rozmowie rekrutacyjnej, w tej firmie, obiecywano mi prowizję o równowartości pensji, w praktyce płacili 100 zł. za zrealizowany projekt. Mówić każdy może, niestety to tylko słowa rzucane na wiatr.

zerg
użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że nawet kiedy nie ma umowy na piśmie to w prawie istnieje coś takiego jak umowa ustna, ale ją trudniej udowodnić.

lukas
użytkownik zarejestrowany

@kici, no owszem niewiele jest takich miejsc, ale czy to jest jakaś zaletą, bo jak dla mnie to minus dla premium consultants.

kici
użytkownik zarejestrowany

oj nie gadajcie. Niewiele jest takich miejsc gdzie jest jeszcze możliwość pracowania bez żadnej umowy

zdegustowany

( usunięte przez administratora ). Nie, nie dołącza zakresu obowiązków

użytkownik zarejestrowany

hahaha,( usunięte przez administratora ) to prawdziwe imie?:) jak z telenoweli:) czy wraz z umową Premium Consultants daje zakres obowiązków?

odp_do_anonim

2100netto? pewnie i mozna, ale pozostaje pytanie czy warto? Chyba, ze masz [usunięte przez moderatora] na prace i chcesz sie tylko odbic finansowo miesiac lub dwa - wtedy polecam. Jako miejsce pracy, to pomylka (bez wzgledu na pensje)

exxpracownik

Niestety wszystko to prawda, szkoda tylko, że tak dużo naprawdę dobrych osób zmarnowało tam swój czas, zanim się o tym wszystkim przekonało. Życzę wszystkim pozytywnych doświadczeń na przyszłość.

expracownik

Firma sprawia dobre pierwsze wrażenie, uwaga niestety to tylko pozory. Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Ogromny minus to całkowity brak swobody i ciągła kontrola, która nie tylko blokuje możliwości rozwoju pracowników, ale bardzo utrudnia codzienną pracę i życie. Rozwoju jako takiego zresztą nie ma, nie ma też co liczyć na awans lub podwyżkę. ( usunięte przez administratora ) Nie świadczy chyba najlepiej o firmie to, jeśli pracownicy cieszą się, dopiero gdy stamtąd odchodzą…

bylypracownik

Consultant - 2013-06-05 11:02:36 Nie polecam podejmowania pracy w tej firmie. Zarobki minimalne, ( usunięte przez administratora ). Podobno w przeciągu roku odeszło stamtąd ok 15 osób.potwierdzam wszystko co napisala przedmowczyni/przedmowca.( usunięte przez administratora ) na skale swiatowa. rozmontowala te firme. nie polecam pracodawcy. orka w polu bez szans na satysfakcje z pracy.

Consultant

Nie polecam podejmowania pracy w tej firmie. Zarobki minimalne, ( usunięte przez administratora ) Podobno w przeciągu roku odeszło stamtąd ok 15 osób.

Zostaw opinię o Premium Consultants - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premium Consultants