Ostroszowicka Fabryka Mebli S.A.

Ostroszowice

Opinie o Ostroszowicka Fabryka Mebli S.A.

bodzio

Pracuję w tej firmie od wielu lat. Odkąd nowy zarząd przejął stery znacznie się poprawiło. Firma która sprawiała wrażenie bliskiej upadłości podnosi się bardzo szybko. Pracy jest dużo, dyrektorzy spoko - bardzo dbają o jakość. Postanowiłem napisać tę opinię, żeby przełamać stereotyp, że opinię w Internecie wpisują tylko frustraci :) Pozdrawiam!

Brutus
@bodzio 26.01.2017 14:55

chyba nie jest tak swietnie skoro są w postępowaniu sanacyjnym

Wiesz jak się pracuje w firmie Ostroszowicka Fabryka Mebli S.A. i czy szef przyjmuje do pracy studentów? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Ostroszowicka Fabryka Mebli S.A. - Ostroszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostroszowicka Fabryka Mebli S.A.