Opinie o P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko w Dzierżoniów

Piotrek1992@ Nowy wpis

Jako były pracownik firmy zwolniłem się z jednego z osiedli zdania nadzien i bałem się, że nie otrzymam wynagrodzenia ale kierownik Pan Marek przywozi wypłaty według umowy i firma płaci co mogę potwierdzić.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Paulina

Może ktoś mi pomóc Przemysław Waśko nie wypłacil mi pieniędzy za 4miesiace. Nie znam jego adresu aby założyć sprawę w sądzie. Mój numer 698698562054

Szim In
@Paulina

Wirtualny adres biura tego pana jest we Wrocławiu przy ulicy Wita Stwosza 16. Kod 50 – 148. Proszę adresować na firmę : Ochrona Pro ... Tam przychodzi tylko korespondencja i urzędnicy pewnej firmy odbierają i przekazują pan Przemysławowi Waśko. ... na ten adres można wysłać wezwanie do zapłaty listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Czyli z tak zwaną zwrotką. jeśli w wyznaczonym terminie nie zwróci pani pieniążków proszę udać się do Sądu Pracy.

WorkMen
@Szim In

Ja tak zrobiłem, pieniądze zasądzono lecz ich nie otrzymałem. Przypuszczam że jest tak jak napisała Pani Barbara, w pierwszej kolejności otrzymuje ZUS oraz US. Jest jeszcze jedna metoda - bardzo skuteczna. Słyszałem o niej z wiarygodnego źródła. Lecz nie mogę o niej tutaj napisać gdyż ...

WorkMen Nowy wpis
@Szim In

Ja też wróciłem do się do Sądu Pracy. Sąd pracy zasądził od pana Waśko pieniądze za przepracowany mój czas i tylko tyle. Nie wiem co miałbym więcej zrobić aby odzyskać kasę ale to nie tylko Ty zostałeś tak potraktowany. Przypuszczam że można jeszcze jakąś procedurę sądową zainicjować jednak niewiele wiem na ten temat. Błąd mój był że nie sprawdziłem tej firmy tam gdzie należy.

Jak się pracuje z ludźmi z P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent osoby starszej/niepełnosprawnej - praca Ursus.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Barbara

Z reguły to firmy, które korzystają z ochrony Gwaranta rezygnują ze współpracy z tą firmą ochroniarską, z różnych przyczyn. Dlatego oni zwalniają ludzi, którzy pracowali na danym obiekcie. Tak było w moim przypadku. Też nie zostały mi wypłacone należne pieniądze za miesiąc oraz za urlop. Sprawa była w Sądzie Pracy, którą wygrałam, ale niestety pieniędzy nie odzyskałam, bo wtedy okazało się, że firma jest niewypłacalna, a ma zobowiązania wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego i to te instytucje mają pierwszeństwo w odzyskaniu należności. Ja już nie mam nadziei, bo minęło już prawie 9 Lat i nic się nie zmieniło oprócz tego, że człowiek, który jest skazany prawomocnym wyrokiem za (usunięte przez administratora) pod trochę zmienionym szyldem robi to samo.

Czy w firmie P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Asystent/-ka, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Barbara

Pracowałam w firmie Gwarant Przemysław Waśko w Będzinie na zajezdni tramwajowej (kilka lat temu) nie zapłacili mi za miesiąc pracy i za urlop. Sprawa była w sądzie, a później u komornika, ale nic nie odzyskałam. Pan miał puste konto więc komornik nie miał z czego ściągnąć. Biorąc pod uwagę moje i wielu innych pracowników radziłabym Ci omijać szerokim łukiem tą firmę. A swoją drogą to jak to możliwe, że człowiek z prawomocnym wyrokiem może prowadzić działalność ?

Witam, firma Gwarant oraz Pan Waśko działa pod nazwą Czuta ochrona. Nadal (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze, mojego tatę na ponad trzy tys zł, oraz Jego współpracowników. Nie płaci również żadnych składek. Szukamy poszkodowanych do zbiorowego pozwu, proszę o kontakt zainteresowanych/oszukanych tel 696417162

Maniek

Wasko jeszcze kradnie wam kase na każdym obiekcie sa grafiki robione przez was a firma daje swoje grafiki wymyslone

Ryszard
@Maniek

Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale podejrzewam, że jest problem z pracownikami/kierownictwem? Co z tymi grafikami? Napisz dokładnie, bo ciężko wywnioskować o czym mowa.

Roman

Tez zostalem oszukany!!!dowiedzialem sie, ze Wasko teraz mieszka na Straussa3/8 we Wrocławiu jakby ktos pytal. Moze dopadnie go w końcu sprawiedliwość. Firma dziala nielegalnie juz pod inna nazwa, ale jak zawsze ludzie nadal nie dostaja wynagrodzen a firmą zarzadza Wasko z kolegą.

Dafi

Ja też nie otrzymałem wynagrodzenia za 240 godzin z zajezdi tramwajowej w Będzinie , napiszcie co robić, smyki (usunięte przez administratora) niech ich szlag trafi

Babs121
@Dafi

Witam, Ja też pracowałam na zajezdni w Będzinie, nie zapłacili mi za ostatni miesiąc i zaległy urlop. Mam wyrok sądowy i nakaz zapłaty, sprawa była u komornika, ale połączyli sprawy i zostały przesłane do Wałbrzycha do Izby Skarbowej i do ZUS-u. Ale jak do tej pory (mamy już 2021 rok)nic się nie zmieniło, pieniędzy jak nie było tak nie ma. Może jest ktoś na forum i ma jakieś nowe informacje. Byłabym wdzięczna.

Dawid

Czy awans w firmie to normalność ? Czy stoi się w miejscu

Ramirez

Firma z ma opinię dobrego pracodawcy i może nie jest idealnie ale z pewnością warto tu pracować.

Guardian
@Ramirez

Warto? Haha.. Nie wiem ile Ci zapłacono, żebyś tak pisał.. Waśko działa już pod inną firmą i nadal (usunięte przez administratora) a potem straszy ludzi. Nadal ich nie ubezpiecza, nie daje umów i wynagrodzeń za nadgodziny.. Po czym zwija żagiel i wyjeżdża. Faktycznie warto tu,, pracować"

@Ramirez

Pracowałam w firmie Gwarant przez 3 miesiące, bo zostali wyrzuceni z obiektu. Zapłacili mi tylko za 1 miesiąc, wygraliśmy sprawę w sądzie, jeszcze poniosłam koszty komornicze, a pieniędzy nie odzyskałam do dnia dzisiejszego. Razem z urlopem i odsetkami to na dzień dzisiejszy będzie około 4 tys. A teraz widzę, że ma nowe firmy, jak to możliwe, że Pan Waśko mając wyrok prowadzi firmę ochroniarską. Może jest tutaj ktoś kto pracował w Będzinie na zajezdni tramwajowej w Będzinie to proszę o kontakt. Mój tel. 695903777.

@beniu to proszę informujcie na bieżąco jak się toczy ta sprawa z firmą P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko. Czy są jeszcze jacyś użytkownicy, którzy mają taką sytuację? To ważne, by to ustalić.

beniu
@Marta

policja prowadzi sledztwo i my tez na woje sposoby ustalamy sa piersze nakazy zaplaty sczaekamy na uprawomocnienie i do komornika mamy kogos kto ma spisany majatek i teraz zalezy od dzialan komornika

@Marta

WITAM KAŻDY OTRZYMAŁ WYNAGRODZENIE PRACUJE W TEJ FIRMIE.

Angela

Do czasu.. Wynagrodzenie? Czy jałmużna? Każdy pracownik składa się na spłacanie komornika i innych zadłużeń sprzed lat. Człowiek uczy się na błędach, a Waśko jedynie czego się uczy to nowych kłamstw, wykrętów itd itp.. Zamiast dać godziwe pieniądze to jeszcze z podstawowej stawki potrafi zabrać, bo taki jest już pazerny.. Doigrasz się cwaniaczku

(usunięte przez administratora)czas zrobić z nim porządek szkaluje dobre imię firmą które robią dobrą robotę jest to ciężka praca wymaga czujności w dzień i w nocy a czasy jakie mamy to każdy wie i kropka

Kamil

proszę uczestników forum o kontakt zemną nr telefonu 661 588 549 musimy wspólnie podziałac ja proszę o kontaktowanie się czym więcej osób poszkodowanych przez te firmy razem zacznie działac odniesiemy lepszy efekt mam prośbę by ktoś podał numer do prezesa firmy Gladius

@Kamil

Pracowałem w tej firmie P.R.O. tak się zwie firma Przemek miesza baran wieśniak z Bielawy 80% to element reszta to porządni ludzie pracują i nikim się nie interesują znam osobiście paru a ten waśko to czas zrobić z nim porządek mój nr.tef.889797055 Z poważaniem Marek Stróżyk

Konrad

Jakieś newsy o pracy mógłby ktoś zamieścić. Czy warto w ogóle szukać tu pracy?

Jacek

Firmy nie wyrzucają ludzi bez podania powodu. Może trzeba zastanowić się nad własną postawą w pracy i nie oskarżać firmy.

KOTEK

JA TEZ ZOSTALEM WYRZUCONY ZA NIC Z JEGO FIRMY A NIE ZNALEM WCZESNIEJ PRZEPISOW WYRZUCIL MNIE ZA NIC PRAKTYCZNIE MOGE DOLACZYC SIE DO POZWU

wiesiek
@KOTEK

mam pytanie czy to jest ta sama osoba co firma prosecur ochronai ewentualnie jak sie z nim skontaktować bo mamy w Tychach problem

@Mon czy od czasu Twojego postu coś się w tej firmie rozwiązało? Udało Ci się to wszystko otrzymać? @adam strzegom pisząc takie informacje o firmie P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko na publicznym forum powinieneś to udowodnić.

Aras

Dostałem pit z gladiusa dla ZUS co mam z nim zrobic mam dopłate

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko?

P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko