Laurinseafod

Lębork

Opinie o Laurinseafod

jerzeli hodzi grópe higienicznom to zgadzam się zkolegą lub kolerzankom praca wtej grópie jest cieżka botomy [usunięte przez moderatora] przez 11 godzin albo i wiecej poto żeby było czysto ale nikt niebierze tego poduwagie bo gdyby gośćuwa wzieła satelite do reki i umyła hoć jeden odcinek hali toby wiedziała naczym ta praca polega to może by zrozumiała tyh ludzi ktuż tenzawód wkonują słowo o nqaszyh mehanikah jak ih ocoś poprosisz to odpowiedż jes krutka lejenato i jesteś zdany naśebie oczywiście nie wrzystcy bo tacy jak panowie A REK Ryszard Marian to są ludzie okej kierownictwo hali mokrej to tylko pan Wiosław i pani Monika som okej z takimi ludzimi aż hce się pracować pozdrawiam dżordż

Zostaw opinię o Laurinseafod - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laurinseafod