Multikonsultant.pl

Opinie o Multikonsultant.pl

Milon
użytkownik zarejestrowany

Ale co to właściwie znaczy tak na dobrą sprawę, że rekrutacje są trudne, to znaczy jakie, bo nie czaję

alal

mi tez nie wyplacili wynagrodzenia, radzę omijać z daleka, zatrudniają ludzi co mogą się nadawać na personel sprzątający a nie pośrednika nieruchomości, bo jak poacownik ledwo się posługuje komputerem i składa taki opis nieruchomości że odstrasza kupujących to z kim tam współpracować? z tym leśnikiem z szówarami na głowie? NIE on może dowodzić stadem szympansów w zoo.Dlaczego? bo dogadał by się o żarcie ze zwiedzającymi hehehee. WIELKA POMŁKA TO BIURO. Właścicielom nieruchomości szczególnie odradzam wspólpracę z tak wyszkolonym personelem, chodzi im tylko o jak najlepszą prowizję pozatym mogą zagwarantować, że niczego niegwarantują.

Zula

Miałam okazję pracować w tej agencji przez dość długi czas. Przestrzegam wszystkich przed pracą w niej. Najgorsza jest presja, jaką Główny Szef sieje, jak naciska na pracowników, przez co rozsypała się niejedna transakcja, których zresztą i tak jest bardzo mało. Średnio co kwartał zmieniają się zasady współpracy na mniej korzystne, trudniejsze warunki-szczególnie w okresie zimowym, kiedy spada zainteresowanie nieruchomościami, bo święta, dla studentów rodzice już też nie szukają, gorszy czas na przeprowadzki bo zima i klientom nawet w duże mrozy nie chce się czasem oglądać. A nasze dane: imię, nazwisko i numer tel. służbowego (który dostaje następny, nowy pracownik), nadal ukazuje się w wyszukiwarce, mimo że już tam nie pracujemy. Pozatem korzystają z bardzo trudnego w obsłudze programu komputerowego, który jest mało przejrzysty i często nielogiczny- powiedziałabym że jest w fazie eksperymentów.

nowybroker

cóż, tak sobie czytam i to wszystko prawda. W istocie ludzie prowadzący firmę multikonsultant z nieruchomościami i pośrednictwem nie mają i nie mieli do tej pory nic wspólnego. To taka forma szukania dodatkowej kasy. Totalny brak organizacji, zarobki to zupełna fikcja i teoria. Wsparcie merytoryczne, prawne właściwie zerowe, działanie jedynie na wyczucie.

Niestety miałem okazję pracować w biurze obrotu nieruchomościami Multikonsultant.pl, odradzam wszystkim którzy rozważają pracę lub skorzystanie z ich usług. Biuro założone przez gościa z zawodu technik leśnictwa, który samodzielnie nie przeprowadził żadnej transakcji ale uważa że najlepiej wie co trzeba robić, przez co często transakcje się rozsypywały albo wynikały problemy prawne. Biuro świeci pustkami, duża rotacja pracowników, nie wypłacanie wynagrodzenia. Od ponad dwóch miesięcy od dnia zapłacenia przez klientów prowizji na konto biura nie otrzymałem należnego wynagrodzenia. Właściciel odpowiedział że jak będzie miał to zapłaci, obecnie nie odbiera telefonów.

multi - multi

Ta firma to kompletne nieporozumienie , ( usunięte przez administratora )kilku miesięcy ( o rezygnacjach w czasie szkolenia nie wspominam nawet ) , na początku miesiąca ( usunięte przez administratora ) itd , itp. Osoby z jakimkolwiek pojęciem o pracy w tej branży uciekały w bardzo krótkim czasie , stąd( usunięte przez administratora )i , ja Ci się już uda rozejrzyj się dookoła to zobaczysz , że można pracować i zarabiać normalne pieniądze w tej branży.Przestrzegam przed ta szemraną agencją

ten sam co wyzej

zapomnialem dodac o dziale kretytowy ktory istnial( usunięte przez administratora )

kolezanka

ja nie powiem ze jest rozowo ale jak wspominam( usunięte przez administratora ) co wyrabiales to powinni cie juz dawno( usunięte przez administratora )

Multikonsultant.pl biuro nieruchomości działające w Warszawie i Krakowie ( usunięte przez administratora )mało realne.

Zostaw opinię o Multikonsultant.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikonsultant.pl