mmm service

Wysogotowo

Opinie o mmm service

Olek79

Nie polecam tego gościa!!!!! Kontaktu z nim nie ma żadnego ma wszystkich w powazaniu!!! Dla niego liczy się tylko kasa niby wam coś załatwia ale jak mało wypłaca to będzie pierwszy żeby odkupić szkodę. Żeby się spotkać z nim często trzeba prosić o audiencje i modlić się żeby deszcz nie padał bo trzeba czekać na dworze za to jak już wejdziesz to smród papierosów , a te samochody zastępcze kupa złomu!!!! Odradzam wszystkim

nic

Jeśli chodzi o holowanie to przywiozą auto gdzie nie mają, a więc do swojej siedziby firmy gwarantując, że wszystko za ciebie załatwią a ty możesz spać spokojnie. NIGDY na to nie pozwalajcie. Za holowanie i tak biorą najwyższa stawkę z możliwych. Pan M.S główny ściemniacz będzie was olewał zaraz po podpisaniu papierów na podstawie których będzie was reprezentował w odszkodowaniu jeśli wam przysługuje. Można liczyć tylko na to że wyśle pismo do ubezpieczalni jeden raz i jak zostawicie mu auto na garażowanie to policzy za każdy dzień parkowania. Kontakt beznadziejny, koleś nie odbiera telefonów, o niczym nie informuje i przeciąga aby auto jak najdłużej stało i kasa leciała. Co do przelewów to jest podobnie, o pieniądze z ubezpieczenia, które idą na jego konto trzeba się upominać i zwykle fatygować osobiście.

gw

odradzam jakikolwiek kontakt z tym człowiekiem

mike

Uważajcie [usunięte przez moderatora] Jeżeli chcecie oddać mu samochód do naprawy to musicie się liczyć, ze będzie strasznie kręcił żeby jak najwięcej na tobie zarobić, strasznie niesłowny człowiek , większegi [usunięte przez moderatora] nigdy nie widziałem

Zostaw opinię o mmm service - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mmm service