Tesco

Opole

Opinie o Tesco

Byly pracownik reala

widze ze dawno tu juz nie bylo wpisow... Jak teraz wyglada sytuacja w Tesco na Placu Teatralnym i na Ozimskiej? Ile zarabiacie na caly etat netto? macie jakies premie? szukaja tam np kasjerow? Z gory dzieki za odpowiedz.

lilu
użytkownik zarejestrowany

Spore pieniądze @Misk, nie dziwi więc, że same dodatki w tej firmie zachęcają, podobno można także liczyć na prywatną opiekę medyczną, co jest bardzo przydatne znając realia naszej publiczne służby zdrowia

klient

a ja o placu teatralnym przyjmują młode dziewczyny a potem dają wypowiedzenia bo przyjmują stare klepy za młodych na rencie taki już ma coś i jak my młodzi mamy się dorobić tej renty bo zatrudniają tylko na okres świąteczny na rozbijanie kolejek ? zasrana sprawiedliwość w naszym kraju stary emeryt już swoje doświadczył

pyćka
użytkownik zarejestrowany

no dobra, a na kasie, jako kasjer/ kasjerka to ile się zarabia? bo to mnie interesuje, niestety moje wykształcenie nie pozwala mi na szukanie pracy gdzieś indziej, ale w sumie jako kasjerka się sprawdzam i lubie to robić. Wiecie może czy tesco ma rekrutacje w jakiś określonych terminach czy o pracę może można starać się cały czas?

tescowiec

spojrzcie na moje wpisy tescowiec na tesco magazyn teresin, z grudnia. pozdrawiam w walce o lepsze jutro.

Zew Natury

san seni [usunięte przez moderatora] jest Boski, wszystko wie i potrafi, on chce Was nauczyć samodzielności, to jego przesłanie i misja w Tesco :P powinniście brać z niego przykład - proponuję zacząć od spodni :P

maryna

to niech sobie przypomni jak [usunięte przez moderatora] roił mu obchody i nic nie chciał widzieć!! Jak wszytsko było pięknie i cacy cacy!!teraz jest oceniany jak wszyscy, modlitwy do bogdana juz nie wystarczają!!!

MISIEK ||

A dyrektor jest jeszcze lepszy ostatnio na zebraniu ditlo powiedział ze ludzie w tym sklepie chcą go wykończyć i żeby wszyscy pracownicy i kierownicy postawili się w jego położeniu i żeby tylko wiedzieli jak on się musi czuć jak przyjeżdża regionalny i robi z nim obchód. Koleś jest śmieszny i to bardzo bo jak może się pracownik czy kierownik postawić w jego położeniu jak ani kierownik ani tym bardziej pracownik nie zarabiają tyle co on więc nigdy te osoby nie będą mu współczulny ponieważ pensja którą dostają nie pozwala im na to. Do tego Tesco trafiają coraz bardziej ciekawi ludzie mówię o dyrektorach i seniorach ciekawe kogo nam centrala przyśle po tym dyrektorze :-), już za kilka dni mam zamiar wysłać do Kapelanki w Krakowie DŁUGI DŁUGI DŁUGI list z opisem co się dzieje na naszym sklepie jak również zdjęcia jak sklep naprawdę wygląda i jak się traktuje pracowników Pozdrawiam

MISIEK

[usunięte przez moderatora] I UKŁADY W JEDNYM I NIC WIĘCEJ ZATRUDNIA SIĘ OSOBY KTÓRE NIC NIE POTRAFIĄ ROBIĆ PRZYKŁADEM JEST NOWY SENIOR NA OZIMSKIEJ [usunięte przez moderatora] który w kółko powtarza tylko jedną rzecz BĄDŹMY WRAŻLIWI koleś nie udzielił pomocy jednemu z pracowników który miał zawał a na zebraniu jak tylko został poruszony ten temat to się tylko zaśmiał i nic więcej, prosząc tego człowieka o jaką kolwiek pomoc słyszymy tylko jedno \\\" zadzwońcie do innego sklepu i spytajcie się jak oni sobie z tym poradzili\\\" każdy dzień tego kolesia to zaczyna się od wypicia kilku kaw a jak tylko zauważy ze pracownik pije sobie kawę albo inny napój to robi mu awanturę jak nie ma dyrektora to na telekonferencję zabiera z sobą któregoś z kierowników bo sam nie wie jak ma się odezwać, nigdy dla nikogo nie ma czasu a kilka dni temu zamiast pomóc dziewczynie z działu przemysłowego to stał jak kołek i wpisywał sobie numery do swojego telefonu służbowego. Pozdrawiam

wykidajł

moze szybko skonczyc kariere.Obaj dyrektorzy opola to [usunięte przez moderatora]. niewiele potrafia, zwlaszcza ten z opolanina.bodzio wywalil wszystkich, no prawie wszystkich ktorzy cos potrafia wiec powsadzal na stolki kolki. nowy regionalny szybko powyrywa chwasty.a bodzio bije na hotel.poniosl wilk razy kilka, poniesli i wilka.legendy kraza o tym co dyrektor z opolanina wygaduje, biedak nie wie nic.sklep nie wyglada, nikomu to nie przeszkadza, nikt nie widzi.pamietam inne czasy. a na ozimskiej lady kiedys wygladaly lepiej, nie da sie ukryc.

weer

na pl.teatralnym dyrektora zwolnili, to fakt... ale przeszedł on na ozimską :/ i jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .....

Gall Anonim

Jaki [usunięte przez moderatora] , kretyńskie układy i tyle. Lepszej dyrektorki Plac Teatralny nie miał. Zawsze był gotowa do pomocy , nie było krzyków i wrzasków a przede wszystkim poniżania ( przy poprzedniczce to było nagminne) . Wiec jaki [usunięte przez moderatora] banda nierobów którym sie nie chaiało pracowac i postanowili sie poskarżyć bo im tak źle było. Ale przyjdzie i na nich czas , to zawsze wraca :) .Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] :(

lada

podobno za [usunięte przez moderatora], chociaż nie bardzo w to wierze, pracowałam z nią jak jeszcze była seniorką, dała mi żółte światło ale nie dało się jej nie szanować.

xxx

Postanowiła kontynuować karierę poza strukturami Tesco:)

stara

co sie stało z [usunięte przez moderatora] z Opolanina?

Ginger

Tesco w Opolu to jeden z najlepszych pracodawców. Warunki pracy, socjal extra. Takiego dyrektora i personalnej można tylko pozazdościć. Szkoda tylko, że odchodzą...

ja

Witam A jak pracuje się w tesco na dziale przemysłowym? albo Bistro? Jakie macie zmiany czym się zajmujecie?

yyy ona;)

Pracuję w tesco na placu teatralnym i nie narzekam;) sklep się jako tako trzyma my robimy to co mamy robić i jest fajnie...oszczędzie sobie te głupoty..;)

kojarzycie może kierowniczkę tesco na zaodrzu to dopiero porażka. kobitka sama najpierw była zwykłym pracownikiem za donoszenie wskoczyła na wyższy piedestałek. Ludzi traktuje jak służbe. najlepiej to charować na dwie zmiany i nic nie odzywać się o godziny do oddania a nie daj boże o zapłacenie za to.

mycha

cos wiem na temat tej pani hahaha porazka z nia byla na placu teatralnym, zarozumiala i zadufana kobieta, ktora sama nie wiedziala co mówi. jedyne co jej dobrze wychodziło to donoszenie i znęcanie się nadpracownikami

Co nikt nie pisze, wszystko niby fajnie? Gratuluję panu dyrektorowi nowych pomysłów i jazdy po równi pochyłej w dół z tym sklepem, :(

Totalna porażka w tym tesco. odechciewa sie robić tam zakupy, pracownicy nie wiedzą co i gdzie leży, ponoć jakis remont maja czy coś takiego. a z kierownictwa to mało który jest kompetentny, przestaje robić tam zakupy, bo jest coraz gorzej.pozdr

niespodzianka

hmmm najlepsze przenieśli pewna panią z placu teatralnego na ozimska 72 na seniora następna porażka ta panie nie umie inaczej rozmawiać z pracownikiem jak go zgnębić pełny [usunięte przez moderatora] ( usunięte przez administratora ))ps lider jest nie lepszy ;p suchej

n

Niestety nie bo jeżeli jest kiepska sytuacja i kierownik wymaga od ciebie zdań lub nakazuje ci powiedzieć o czym rozmawiają pracownicy lub co słyszałaś lub słyszałeś od innych na taki lub taki temat to nie zrobisz tego????? Na pewno zrobisz bo tego od ciebie wymaga twój kierownik i musisz się podlizywać i tym samym donosisz na innych pomimo tego iż nie masz pewności czy mówisz prawdę czy ktoś nie został niesłusznie oskarżony o coś o czym niema zielonego pojęcia a jest tylko ofiarą.Warto zastanowić się czy nasze słowa plotkowanie nie zrobi komuś krzywdy.A TYM KTÓRZY TAK DONOSZĄ ŻYCZĘ ZASTANOWIENIA SIĘ NAD SAMYM SOBĄ I TYM CO ROBIĄ,BO TO CO ROBIĄ WCZEŚNIEJ CZY PÓZNIEJ WYJDZIE I SAMEMU TRZEBA WYPIĆ PIWO

Hiacynta

Człowiek człowiekowi wilkiem? To chyba problemem samym w sobie są ludzie. To pracownicy tworzą przedsiębiorstwo.

N

Wypowiedzi są naprawdę interesujące a gdzie w Tesco na ozimskiej jest poszanowanie praw człowieka????????? Jakieś totalne nieporozumienia.Jak traktuje się pracowników i jak przeciwdziała się TAKIEMU TRAKTOWANIU (CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM). [usunięte przez moderatora] na porządku dziennym zastanawia jedno Gdzie jest INSPEKCJA PRACY,ZWIĄZKI ZAWODOWE itp.. PYTAM GDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonim

Pracowac można wszędzie. Jak Wam się kierownicy nie podobają to trzeba znaleźć takie miejsce, gdzie kierownicy będą ok. Po co się męczyć? Sklep to nie jedyne miejsce pracy...w końcu 24 h, świątek piątek i niedziela. Trzeba mieć zdrowie.

Uśmiechnięta

Hmmm jak tak wszystko to czytam, to się zastanawiam czemu tak późno rozstałam się z TESCO. To prawda ostatnie pół roku pokazuje jak tesco lubi zatrudniać, awansować ludzi niedouczonych niekompetentnych, na których można łatwo wpłynąć i kierować, piszę oczywiście o kierowniczych stołkach (piszę o najnowszych nabytkach TESCO OZIMSKA). A taki kierowniczyna żeby ukryć swoja niewiedzę zaczyna stosować mobbing bo jak to inaczej nazwać rozkazy, terminowość a raczej zadanie wykonanie co do minuty...., nie przyjmowanie argumentów "tylko chce się pracować....." Omijajcie to TESCO szerokim łukiem

o

chłopie idz do nowego carefora a tesco ozimską omijaj z daleka daleka daleka.Jeżeli masz szacunek dla siebie to nawet nie myśl o tym

A, czy warto iść do nowego Carrefoura?

majpiast

Tesco przy ul.Ozimskiej 72 w Opolu to prawdziwy poligon doświadczalny. W szczególności ostatnie półroku.Przyszli do pracy ludzie niekompetentni, z dyrektorem na czele. A odeszli lub zostali wyrzuceni pracownicy, którzy trzymali ten market w ryzach, dbali o niego i klientów tam kupujących. szkoda,wielka szkoda...

o

tam kiedyś było spoko i kierownicy też niczego sobie a seniorka przemysłówki Monika to prawdziwy wzór tylko się od niej uczyć i teraz już wiemy że te bardzo dobre czasy już nigdy nie wrócą.Nie zgadam się ze stwierdzeniem kogoś iż zli kierownicy już tam nie pracują otóż jest ich coraz więcej a tych normalnych to na palcach u jednej ręki można policzyć.To co było kiedyś już nigdy tam nie wróci a był to bardzo dobry czas i spoko się pracowało i jeżeli coś się działo to można było zawsze pogadać z kierownikiem lub seniorem Przemysłówki i wiedziałeś że z odpowiednią osobą rozmawiasz i zawsze ci pomogą.Nowy pan dyrektor dla nikogo niema szacunku i nikomu nie ufa i zwalnia i zwalniać będzie.

n

a może ktoś coś powie o nowej pani senior z przemysłówki?jaka ona jest i jak wygląda praca z tą kobietą (chyba będę tam pracował) ale chce wiedzieć czy warto tam iść?????????

nemo

na Ozimskiej jest taka masakra że to jest nie do opisania.Kierownicy latają na wysokości lamperii a nowy dyrektor czerwone światła daje i chwilkę puzniej zwalnia i to jest kariera kierowników.Ci co się podlizują to niby dobrze mają ale miejmy nadzieje do czasu bo ich kres też nastąpi.A ci co myślą że nowy pan dyrektor jest i wszystko się zmieni to żeby się nie zdziwił.Wszystko co tam się dzieje jest po prostu nie do opisania,normalnym ludziom to nie mieści się w głowie gdzie jest inspekcja pracy ,sanepid itd.omijajcie ten syf z daleka.

ja nie mam zielonego pojęcia o kim wy mówicie bo zmienił się dyrektor i jest jeszcze gorzej.Pani senior z przemysłówki ciągle siedzi u niego a co tam robią to nikt nie wie.Seniorka kara ludzi za coś o czym sama niema zielonego pojęcia ogólne nieporozumienie z tą kobietą.wszyscy robią dobrą minę do złej gry bo chcą pracować.Pracownicy przychodzą z drugiej zmiany na pierwszą pracują po cztery niedziele pod żad i nikt tego nie widzi jest ok.a kierowniczka z suchej została zwolniona za przeterminowane piwo!!!!! ciekawe rzeczy tam się dzieją i żadne PIP i tym podobne instytucje nie zaglądają a tam naprawdę zle się dzieje i mobbing jest na porządku dziennym.

A ja lubię swoją pracę. Robię to, co mam robić i jest git.

Ktoś się cieszy że, kadre kierowniczą wymieniają? No to was pociesze właśnie wywalili od nas z Brzegu dolnego( usunięte przez administratora )i poszła do was. Całe zło ziemi przyniesie ze Sobą, przywita się:( usunięte przez administratora )

e

zmienili się wszyscy ci co nie potrafili pracować jak kier mięsa to teraz przeszła na kier suchej a na spotkaniu brawa sobie biją brawo ciekawe tylko dla kogo

łosiek

powiem tak w tesco na ozimskiej pracuje się super z paroma małymi mankamentami, ale mówiąc o tesco na teatralnym moim zdaniem tam jest katastrofa szczególnie chodzi o niektórych kierowników działów którzy moim zdaniem nie wiem co oni tam robią bo zero wiedzy o motywowaniu pracowników ani o kierowaniu nimi oraz współpracą między nimi. moim zdaniem jakby nie było obecnej kierowniczki sklepu to by ten sklep dawno się rozleciał (tak jak mięsiąc temu billa), ma ona pewne wady co większość pracowników krytykuje

Marycha

Praca w tesco to porażka. Żeby tam pracować to trzeba mieć mocne nerwy i dużą odporność na stres. Co chwila kontrole sanepidu i straży, przed którymi trzeba na szybko robić sztuczny porządek i sprzątać lub przywracać sklep do "warunków" przepisowych. Ale przepisy przepisami - nośność podłogi w tesco ma się ni jak do przepisów a wykonanie sufitu to pokazuje. Towar po terminie choćby jajka - chłopak biegał ze zmywaczem do paznokci i zmywał daty po czym nabijał nowe datownikiem od ochrony, a te z kolei szły później jako "swieże" na "promocję - tak wyglądają promocje w tesco najczęściej. Warzywa widziałam, że ludzie przebierają i do "odnowy biologicznej" - koszmar jak pomyślę co ci ludzie jedzą. A z karpiami inaczej było? Przyjeżdzały zamarznięte a po 3-ch dniach leżenia w wodzie chłopy je kroili i sprzedawałyśmy jako "świeże". Takich sytuacji jest mnóstwo z mięsem zielonym, z odświeżonymi serami, więc jeśli ktoś jest w stanie to wytrzymać a nie wiadomo gdzie nas przydzielą do pracy lub co karzą zrobić, to proszę bardzo. Do tego dojdzie nacisk z uwagi na ( usunięte przez administratora ) tak jak tu wspominacie i ( usunięte przez administratora )+ stres związany z kontrolami. Co chwila jakieś bzdury wymyślają to głowa mała. Spróbujcie to sami zobaczycie. Ja odradzam i nie pracuję tam już bo nie mogłam tego wytrzymac

Kasia

NUNA - 2009-10-27 16:34:44W Tesco mogli by podnieśc troche pęsje , a takto jest okOgółem praca w tesco to( usunięte przez administratora ) tyle. Nie zdradzę szczegółów - kto był ten wie, kto będzie ten zobaczy prawdziwy ( usunięte przez administratora )

NUNA

W Tesco mogli by podnieśc troche pęsje , a takto jest ok

nuna

Jestem tylko ciekawa dla czego do tesco przyjmują psychopatki którym puszczaja nerwy gdy nie idzie po ich myśli

nuna

Zgadzam się gdyby nie on pracowało by się lepiej

spoko jest dyrektor:)

kiki

czy pamięta ktoś( usunięte przez administratora )

kiki

senior niech się zmieni na świeżej

nuna

Ja akurat pracuje w tesco na Ozimskiej i nie jest żle oby tylko zmienił się nasz ( usunięte przez administratora ) to będzie lepiej

demol

No i słowo sie rzekło juz zaczynaja wymieniac cała kadrę kierowniczą myślą ze to coś da hhahahahahahah.

mojzesz

Praca w Tesco na Ozimskiej nie jest zła, Dyrektor sie zmienił i mamy nadzieje, ze wszysko sie zmieni wraz z kierownikim ochrony no i pewnie cała kadre pozmieniaja. Przeciez wszyscy dobrze pamietamy sytuacje jaka była w Opolaninie tez było cały czas źle wiec zmienieli Dyrektora a następnie cała kadrę kierowniczą. No, ale cóż przez rok pracowało sie pod presją to eraz troszkę cięzko z tego tak od razu wyjść.

Zostaw opinię o Tesco - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco