Zaw - Trans Zawierucha Grzegorz

Radomyśl Wielki

Opinie o Zaw - Trans Zawierucha Grzegorz

anonymous

Bardzo dobra firma a te negatywne opinie to od tych co po kryjomu biegali z bankami a pracodawca w pożądku i zawsze można się z nim dogadac

eloo

Mamy 2017 a firma ma się nadal dobrze

orlen

@biker sądzę, że masz szansę na podjecie tutaj naprawdę fajnego zatrudnienia. Branża transportowa jest szeroka i takich firm jest wiele, ale o tej słyszałem co nie co i chyba warto spróbować tutaj swoich sił. :) Zastanawiam się ile zarabia kierowca, bo widziałem dość nieprzychylne informacje poniżej

kierowca

najpierw wypłać to co jesteś winny ludziom o później szukaj kierowcy opinia o tobie idzie w świat człowieku jesteś już bankrutem Panowie trzymajcie się z daleka od tego(usunięte przez administratora)

NICK

z tego co wiem gosciu jest bankrutem

eloo
@NICK 17.01.2015 19:07
z tego co wiem gosciu jest bankrutem

Mamy 2017 a firma ma się nadal dobrze ????

kierowca

firma nie warta uwagi chory system pracy transport miedzynarodowy zarobki maximum 3500 brak pieniedzy na paliwo jednym słowem szef oszust oszukuje kierowców nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o Zaw - Trans Zawierucha Grzegorz - Radomyśl Wielki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaw - Trans Zawierucha Grzegorz