Wierzowiecki Group Sp. Z o.o.

Opinie o Wierzowiecki Group Sp. Z o.o.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@qaqdco sprawia, że masz taką opinię na temat Wierzowiecki Group? @Zielik tak jak zauważył już @mirek cenne będą dla nas merytoryczne wypowiedzi rozwinięte wypowiedzi. Jak mógłbyś uargumentować swoją opinię?

qaqd

uwaga oszuści . Radzę przegooglować byłego prezesa. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

mirek
użytkownik zarejestrowany

W czym oszukuje pracowników @Zielik w wynagrodzeniu, premii czy w czym? Ludzie nauczcie się pisać pełne zdania bo taka wypowiedź wnosi jedynie galimatias

Zielik

Firma oszukuje swoich pracowników i nie płaci kontrahentom.

voltek
użytkownik zarejestrowany

Romo jak nie masz powalających referencji i doświadczenia na wstępie możesz zostać odrzucony poprzez selekcję pierwotną podczas pierwszego etapu rekrutacji, po pierwszych trzech miesiącach w trakcie, których pracujesz na umowę o dzieło (okres próbny), jeśli tylko przypadnie się do gustu szefostwu otrzymujesz umowę o pracę na czas zapewne określony na rok. Stawki oscylują w okolicy od 2 do 3 tys w zależności od siły przebicia :)

romo
użytkownik zarejestrowany

Czy opisujesz to wszystko z na zasadzie własnego doświadczenia? Długo tam pracowałeś?Ciekawi mnie jak jest obecnie....Wysłałem aplikację a teraz myślę o rozmowie kwalifikacyjnej, to przecież zazwyczaj bardzo stresujący moment. W związku z tym, należy zadbać o siebie i wykorzystać wszelkie możliwe pomoce, które ułatwią mi w miarę łagodne przejście przez to.Czy na jakieś rady i wskazówki odnośnie tego mogę liczyć?

murzyn

Lepiej sobie odpuścić ten adres - wiem co mówię!

KM

Zapomniała kurka jak jajkiem była! :)

Ciekawy

Czy kwota o której mowa 2000 to jest netto czy brutto?

optymista

Wszystko zależy od oczekiwań (niestety również i finansowych). Jeśli ktoś szuka pracy po studiach i bez doświadczenie głównie po to aby sprawdzić jak działają niektóre biura projektowe, a przy tym nie ma zbyt wygórowanych oczekiwań finansowych ( bo np. wynajmuje pokój za ok 400 zł wałówkę ma z domu, a na kino bierze od rodziców, albo płaci dziewczyna;) to można spróbować. W firmie nie ma niestety wykwalifikowanej kadry (głównie asystenci), ale można się przynajmniej na początku czegoś nauczyć (niestety nie zawsze są to poprawne rozwiązania- powielane zdanie "bo tak zawsze robiliśmy" najczęściej oznacza źle). Nie ma co przesadzać, nie jest aż "tak" źle.

arek

I jak tam po rozmowach ile proponują, ja ktoś z chociaż z 1,5 rocznym doświadczenie krzyknie mniej niż 2000 na rękę to powinien wyjechać z kraju bo rynek psuje!!! Ludzie na asystencie można zarabiać całkiem niezła kasę, a za 2000 to ja już bym nie chciał pracować

praktyka zawodowa (pod warunkiem że odzyskasz książkę praktyk :) )--> właściwie co to znaczy??? że nie podpisują??? Nie martw się, 149 osób rezygnuje po usłyszeniu warunków... :)---> to znaczy ze sa az tak zle???? Nie decyduje wynik pozytywny rekrutacji, a kwota- wygra ten kto weźmie mniej:) ---> to po co tyle etapów???

zasiedzony

Oczywiście, że na ww. stanowisku można tyle zarabiać... również w tej firmie- po jakiś 5 latach pracy;) Ma to plusy, konkurencja maleje...Nie decyduje wynik pozytywny rekrutacji, a kwota- wygra ten kto weźmie mniej:) Powodzenia

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku ww. Czy są to kwoty poniżej 2500zł netto ? Będę wdzięczny za informację

No nie... firma daje też duże poczucie bezpieczeństwa... pensja, którą otrzymasz na okresie próbnym (bezpiecznie niska- więc nie możesz z nią szaleć), zostanie z tobą przez długie lata co daje Ci poczucie wielkiej stabilizacji i nie wprowadza niepotrzebnego zamętu w Twoje życie.

Związki zawodowe

Pojawiła się oferta pracy: W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów do profesjonalnej współpracy na następujące stanowisko: Inżynier Inżynierii Środowiska - Asystent Projektanta Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań Nr Ref.: REK/07/2011 recruit@onet.pl Oferujemy * bardzo dobre warunki pracy w świetnej (rodzinnej :) ) atmosferze. * aprecjację wynagrodzenia zależną od efektywności i umiejętności (oraz zasiedzenia :)) * możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i odbycia praktyki zawodowej (pod warunkiem że odzyskasz książkę praktyk :) ) Drogi potencjalny pracowniku, jeżeli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj. Na jedno stanowisko jest 150 chętnych,więc się spiesz....,ale Nie martw się, 149 osób rezygnuje po usłyszeniu warunków... :)

b

Uwaga pojawily sie ogloszenia! Ponowny casting na asystentów zatrudnionych juz asystentów:-)

h

bo trwa rekrutacja na asystentów :)

Zostaw opinię o Wierzowiecki Group Sp. Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wierzowiecki Group Sp. Z o.o.