Opinie o Fabryka Mebli "Gawin" w Królewska wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Mebli "Gawin". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli "Gawin" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli "Gawin" w Królewska wola

Meble Gawin super firma !!!!! 15 08 2011 zamówiłem w tej super firmie stół i krzesła , zapłaciłem 30 % zaliczki i czekam, czekam,czekam . Dzisiaj mamy 12 10 2011 r dalej siedze na podłodze , ani pieniędzy ani stołu,ani krzeseł,a w słuchawce idiotyczne tłumaczenia. Polecam wszystkim salon w Długołęce !!!! Suuuuper !!!!! Firma !!! przez duże \\\' F\\\' !!

Meble kupilam 2 lata temu, przed uplywem terminu reklamowalam dzwiczki ktore odkleila sie plyta przy piekarniku i zmywarce. Reklamowalam 5 kwietnia 2011, po 14 dniach otrzymalam info ze dostane nowe dzwiczki, dzis jest 16.07.2011 i cisza ze strony firmy. Dzwonilam to jakies babsko zapewnia mnie ze meble juz sa, juz jada i juz je widzi na zamowieniu, szkode ze to bylo miesiac temu i nadal jakos nie dojechaly. Sprzedawczyni powiedzial mi ze to moj interes sie kontaktowa z nimi w tej sprawie, i dowiadywac. do montarzysty w Poznaniu dzwonilam chyba z 5 razy kiedy te meble beda to sam mi powiedzial ze mam dzownic do nich bo ksiezniczki w [usunięte przez moderatora] mają. To byl ostatni raz jak tam kupilam cokolwiek. ODRADZAM ZAKUPY W TEJ FIRMIE, WPLATE ODRAZU CHCĄ, ALE JAK MASZ REKLAMOWAC TO JUZ JESTES NIKIM. w PONIEDZIALEK IDE DO SADU ZLOZYC SPRAWE W FEDERACJI PONIEWAZ JUZ MAM DOSC ZWLEKANIA. A JAK PRZYJDZIE POTRZEBA SPAKUJE IM TE CALE MEBLE I OSOBIŚCIE ZAWIOZĘ DO SWARZĘDZA. ODRADZAM ZAKUPÓW TAM, OBSŁUGA KIEPSKA (Z NAJNIŻSZEJ POLKI), PRETENSJONALNA I NIGDY NIE ZORIENTOWANA.

Witam niestety potwierdzam, że meble Gawin to kicha mój narożnik po trzech latach nadaje się do wyrzucenia a kosztował ponad 2000zł nie polecam nikomu

rozważny klient

Skoro kupiłeś złośliwy, sfrustrowany tumanie najtańszy piekarnik bez chłodzenia obudowy to masz za swoje. Ja mam wszystkie meble w domu z Fabryki "Gawin" (włącznie z kuchnią) i jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości jak i bardzo przyzwoitej ceny (zawsze warto kupować u producenta, a nie pośrednika). A co do obsługi to jest bardzo miła i kompetentna. P.S. Pozdrawiam niewielki, ale za to bardzo profesjonalny salon we Wrocławiu[usunięte przez moderatora]

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Mebli "Gawin"? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

TA FIRMA TO JEDNE WIELKIE DNO 100 RAZY LEPIEJ JEST U BODZIA

nowa

mam meble 6 lat ,wszystkie fronty sie odkleily

ekspert

Bo masz nieszczelny piekarnik! Jeżeli kupiłeś jakiś shit z chin to co sie dziwisz!? Płyta wiórowa wytrzymuje temperaturę do 70 stopni, jak Twój piekarnik jest nieszczelny i wytwarza większą to żadna płyta tego nie wytrzyma!

szok

Gawin Meble to jedna wielka pomyłka, całkowite lekceważenie klienta. Reklamacje to zapomnijcie że uwzględnią!!! MASAKRA!!!

a

meble super kiedys kupilem je na slasku i bylem bardzo zadowolony i bardzo mila obsluga

zadowolona

A sie z wypowiedzią nie zagadzam . Meble wykonane są bardzo solidnie a jak ktoś oszczedzał na montażu mebli ( bo wydaje mi sie że chodzi o kuchenne ) to tak jest . Nie ma jak kupić meble i żydowac na montażu . Nie sądzę żeby meble same spadały może kołoki za słabe albo ktoś wykasował o połowe mniej niż ekipa i są efekty . Co do reklamacji to jeżeli 2 lata nie minęły proszę reklamowac -już sama wypowiedź Pana mnie smieszy ,, nie ma instrukcji użytkowania ,, niezłe[usunięte przez moderatora]. Zapytam na co chce chce pan instrukcje ? to nie plac budowy to meble także radziłabym ostrożniej sie obchodzic a meble nie beda spac

meble gawin kuchenne spadają

Meble nie wytrzymują obciazenia. Reklamacji nie uznają. Firma szkodzi klientowi, nie zalacza instrukcji, potem szafki spadaja i moga wyszadzic szkode, uderzyc, są słabo wykonane. Najgorsza jest obsluga. Przy reklamacji nie uwzgledniaja zadnych argumentow i nie chca swoich bubli z powrotem. Za nic maja ustawy o prawie konsumenta. Prtosze nie nabrac sie na usluge projektowania mebli, Zaprojektowana kuchnia pozniej moze byc niedokladnie i niepoprawnie, ale firma nie beirze za to odpowiedzialnosci, Biora pieniadze i robia wszystko by klient czul sie lekcewazony i musial zamawiac lepsze meble po zostawieniu zaliczki.

zgnębionyklient

w końcu ulepiłem oczekiwaną od lat kuchnię; wyposażyłem meblami GAWIN;m pierwsze pieczenie w piekarniku i ...... wybrzyszyła się płyta podpierająca piekarnik; reklamacji nie uznali oczywiście bo po co !!! Teraz mnie czeka męka przez rzecznika i sądy !!! UWAGA na meble GAWIN-a. Niespełniają swojego podstawowego przeznaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli "Gawin" - Królewska wola

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli "Gawin"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli "Gawin" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli "Gawin"?

Fabryka Mebli "Gawin"