ZPiN

Zagórz

Opinie o ZPiN

Słowa kojarzące się z ZPiN (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średnia . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo dobra Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500 Najbardziej podobało mi się w ZPiN:wykonywane przeze mnie zadania Najbardziej nie podobało mi się w ZPiN:

Pracowałem tam 3,5r. Atmosfera była w porządku, zarobki niezłe, majsterek i kierowniczek (chłopcy po zawodówkach), troszeczkę za dużo cwaniakowali przyprawiając majtra przecinalni do poważnej choroby i niejaki (usunięte przez moderatora) operator automatu 121 też sodówka uderzyła do główki. Reszta załogi spoko.

Zostaw opinię o ZPiN - Zagórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPiN