wax

Sosnowiec

Opinie o wax

fizyka

tzn @majni masz pewnosć jaką dostaniesz pensje - masz to przeciueż napisane w umowie. I teego musza sie trzymac

Słowa kojarzące się z wax (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobry.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..sympatyczni. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? stałę tabele płac Najbardziej podobało mi się w wax:dynamiz rozwju Najbardziej nie podobało mi się w wax:za szybko upadła

Zostaw opinię o wax - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wax