Ersi Poland

Opinie o Ersi Poland

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Ersi Poland o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

hhb

szkoda @opel ze ogłaszają sie tylko na swojej stronie. Myśle ze tym traca wileu fajnych potencjalnych kandydatów na pracowników :) A powiedzcie prosze jak sie generalnie pracuje w Ersi Poland? prosze o info

nowy

a jakie proponują wynagrodzenie?

misiek

ersi poland 5 lat byli ok

Janek

pomóżcie bardzo chciałabym dostać sie do ersi lecz nie mam tam znajomości czy jest jakaś szansa

Zostaw opinię o Ersi Poland - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ersi Poland