VS LUKSUSOWA ZIELONA GÓRA S.A.

Zielona Góra

Opinie o VS LUKSUSOWA ZIELONA GÓRA S.A.

WL

Potwierdzam super klimat w firmie!!! Ale to już się nie wróci bo Wyborowa to inna bajka bez happy ednu:(

Zgadza się, takich firm nie ma. Wymagania były wysokie, ale wszystko ustawione na wysokim poziomie. Wiele można się było tam nauczyć. Wszyscy się znali (pracują tam wiele lat), wspólne imprezy integracyjne to najlepsze spotkania firmowe na których byłam. Można wiele pisać dobrych rzeczy, same ochy i achy. Teraz pozostaje żal, że nowa sytuacja (nie z własnego wyboru) zabiła to co było mocno pielęgnowane tam przez lata.

DAR

TO BYŁA FIRMA, KTÓRA POSTAWIŁA WYSOKO POPRZECZKĘ W JAKOŚCI STANDARDÓW PRACY. DODATKOWO ATMOSFERA PRACY POTRAFIĄCA ŁĄCZYĆ ZAANGAŻOWANIE, ODPOWIEDZIAŁNOŚĆ I PRZYJACIELSKĄ ATMOSFERĘ. OJ DŁUGO NIE ZNAJDZIE SIĘ TAKIEJ FIRMY I TAKIEJ ATMOSFERY. SZKODA, ŻE JUŻ JEJ W TEJ STAREJ FORMIE NIE MA.

Zostaw opinię o VS LUKSUSOWA ZIELONA GÓRA S.A. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VS LUKSUSOWA ZIELONA GÓRA S.A.