Fusion Polska sp. z o.o.

Reguły

Opinie o Fusion Polska sp. z o.o.

Olek

Odwiedziłem dziś stronę firmy, żeby zobaczyć czy prowadzą rekrutację, ale informacja głosi, że obecnie jej nie prowadzą. Szkoda bo szukam pracy i miałem nadzieję, że uda mi się do nich dostać. A może ktoś z obecnych pracowników, wie czy w najbliższym czasie będą kogoś szukać?

na jakich stanowiskach pracowaliście?

b

jak mozesz to omijaj

piter

Witam Nie polecam tej firmy pracowałem kilka lat i po zmianach w zarządzie firmy mogę stwierdzić ,że władze nie wiedzą jak rządzić , Firma stała się małostabilna. brak kolezeństwa, wspołpracy, trzeba uważać na parę życzliwych osób.

Zostaw opinię o Fusion Polska sp. z o.o. - Reguły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fusion Polska sp. z o.o.