Sinac

Szczecin

Opinie o Sinac

hej

Pewnie, że praca jest wyjątkowa, ale wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy.

kanclerz

Kanclerz do Kuby,masz rację kolego rzeczywiście jest ciężko z pracą w kraju i gdy ktoś się załapie na eksport do firmy to chciałby jak najdłużej tam pracować bo to dla niego jest szansa żeby trochę zarobić, lecz nie w tym jest problem ,problemem są warunki pracy oraz zakwaterowania oraz stawki,ktoś kto dopiero zaczynałby tam pracę uważałby że 5 euro na godzinę to jest dla niego bardzo dużo przeliczając na złotówki lecz nie bierze pod uwagę że tam trzeba pracować ciężko cały tydzień od rana do nocy a także w niedzielę.Młody człowiek w starciu nie wytrzymuje ze starymi pracownikami i po miesiącu lub dwóch odchodzi.Rotacja w firmie jest duża,więc biorą kogo się da aby tylko umiał wiązać cęgami i wcale nie odciągam ludzi od firmy bo firma jest dobra i ma dobrą markę u Niemców lecz stosunki kierownictwa do ludzi bardzo się zepsuły.Życzę ci jak cię przyjmą do firmy żebyś jak najdłużej pracował bo tam pracują ci starzy około 20 lat

kanclerz

Cześć jur ,ależ to żaden problem dla ciebie jedż do Szczecina do firmy Sinac, adres autostrada poznańska1 i tam wszystko będziesz wiedział.Pozdrawiam.Ps.ogłoszeń nie ma bo tam całe rodziny pracują ojciec,syn wujek itd,to nie fachowcy.

kanclerz

Cześć lola ,cóż z tego że pieniądze na czas,ale jakie pieniądze chyba dla tych są dobre co nic nie umieją a nie dla fachowców.To fakt warunki w kontenerach są fatalne ale to wina ludzi bo nie dbają są tam też ludzie co dbają o czystość.Praca tam ciężka i nie każdy przyjęty wytrzymuje dla tego jest duża rotacja ludzi.Poza tym rzeczywiście bardzo dużo godzin pracy.Pozdrawiam były pracownik.

LOLO

PRACOWALEM W TEJ FIRMIE DOSC DLUGO I POWIEM JEDNO UCIEKAC JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMYA W SZCZEGOLNOSCI OD LUDZI Z KASZUB. WYPLATA NA CZAS ALE SZALU NIE MA WARUNKIMIESZKANIOWE MASAKRA .

byłem tam

zarobi max 7 euro, na start 6 euro na rękę, umowa na polskich warunkach, urlop na polskich warunkach, przerwy w pracy trzeba odpracować, brak zwrotu podatku, praca 7 dni w tygodni około 77 godzin, kierownictwo bardzo nie przyjazne ludziom, warunki mieszkalne porażka (kontenery), warunki sanitarne masakra. raz w miesiącu zjazd na 4 dni max do domu. pijaki, nieudacznicy to podstawa firmy. Polecam:)

obecny pracownik

ogólnie to porażka z pracą. praca 77 godzin w tygodniu a nawet dłużej, wielki problem z wyjazdem do domu raz w miesiącu. stawka 6 euro na początek a max 7 jak coś umiesz. pracownicy nie są zgrani ze sobą dlatego tak źle tu jest. mieszkanie w kontenerach. jak by pracować dla niemca to bajka a dla polaka to porażka. nie polecam gdyż sam skąd już uciekam.

kanclerz

Cześć marko,stawki w tej firmie są od 4euro do 7 euro ale musisz być mega fachowcem żeby dostać stawkę w środku i mieć jakieś chody.A o stawce w tej firmie o 8,5 euro zapomnij.Z resztą przyjmij się do firmy to się sam przekonasz.a

kanclerz

Odpowiem ci po swojemu jak pracujesz w szczecinie na zbrojarni to ci płacą w złotówkach,a jak cię wyślą do niemiec na prefabrykacje to będziesz miał płacone w euro według twojej stawki na umowie ale za urlop będziesz miał płacone w złotych i dlatego chłopaki nie biorą urlopu wolą pracować.

jacek

Hej, to jakie aktualnie stawki są w Sinac, bo widze, że dyskusja zeszła na dalsze tory, piszecie o rozliczaniu pitów, a nie o warunkach w firmie. Mo,zecie napisac ile oni proponuja nowej osobie i czy do owej pensji można liczyć na jakąś premię, czy też dorobić za pomocą nadgodzin? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

zbrojarz
@jacek 18.01.2015 16:07

na poczatek dostajesz 5.50 eu po puzniej powiedza ze dadza ci 6 do 6.50 ale tylko duzo muwia ,pracujesz caly tydzien po 12 godzin oprucz soboty i niedzieli bo w te dni pracujesz krucej o premi zapomnij i umowe o prace dostajesz do podpisania na miejscu warunki mieszkalne sa katastroficzne ,unikac trzeba takim firm a zwłaszcza Polskich

kanclerz

Masz racje nikt to co piszesz to jest prawda o warunkach choć gdzie indziej mają trochę lepiej,stawki rzeczywiście są niskie ale ci starzy co tam pracują przyzwyczaili się do nich i nadrabiają godzinami.Co do biura w szczecinie to nie wszystkie panie są nieprzyjemne.Pozdrawiam

ktoś

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firma... niska stawka godzinowa, warunki mieszkaniowe tragiczne jakieś piwnice... wody nawet brakuje, o zwrotach z podatku zapomnij ( są ale nie na twoje konto tylko firmy :/ a jak nie podpiszesz dokumentów o zwrot podatku to od razu lecisz z pracy) urlopy bezpłatne!!! Panie w biurze nieprzyjemne, wiecznie stwarzają problemy... pracować za 5000 zł za granicą to chore...

kanclerz

Niestety nie tylko dadzą ci w pracy do podpisania więc jeśli znasz dobrze niemiecki to i tak nie zdążysz się z nią zapoznać.

kanclerz

Prawdą jest że jest straszenie pracowników zjazdem do polski a co do podpisów to ludzie nie wiedzą co podpisują gdyż wszystko jest napisane po niemiecku więc podpisują w ciemno.

Kanclerz

Co mogę dodać fakt, płaca na czas ale bardzo niska dużo godzin pracy tylko stosunek do pracowników od kierownictwa jest zły.Bardzo duża rotacja ludzi.

B&B

Pracowałem tam 3 msc bo dłużej nie da rady tam wytrzymac w pracy jak i z ludzmi z ktorymi sie pracuje całymi dniami i mieszka pod jednym dachem.(usunięte przez administratora) szczerze odradzam!!!

nn

wszystko to prawda ,praca na okrągło od świtu do zmroku nawet w niedziele ,ODRADZAM

Placa na czas i z perspektywy okazalo sie, ze nie jest tak zle

Zostaw opinię o Sinac - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sinac