"Partner Center" Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o "Partner Center" Sp. z o.o.

WidzeW!

Monsieur Apostolidis to megaloman i bufon bezgraniczny - o czym w Łodzi krążą już legendy. Niestety wysokie ego bardzo zniechęca i nie ułatwia pracy jego podwładnym. Ogólnie klimat zastraszania i ciągłej presji, która zamiast mobilizowania, mocno zniechęca. Jeden plus - gdy się odejdzie z PC, każda inna praca cieszy. :)

dari

Witam serdecznie. Prawda jest moim zdaniem taka , że pracując tutaj można liczyć zarówno na niezłą atmosferę jak i przyzwoite warunki jakie zastać można w pracy. Nie wiem do końca czy podobnie jest z kasą. Dajcie znać jeśli macie informacje na temat rodzaju umowy u nich

też były

Przepracowałem tam kilka lat i potwierdzam że tylko nerwy, nerwy i raporty. Najmilej wspominam ekipę sprzed 8 lat i szkolenia z których korzystam do dziś. (usunięte przez administratora)

Apostoł

Nie znam nikogo, kto by pracował w tej firmie i dobrze (usunięte przez administratora)I tyle w temacie.

Wio

Praca w Partner Center do tej pory odbija mi się czkawką, a minęły trzy lata. (usunięte przez administratora)Never za żadne pieniądze.

Też były

Taka prawda

ono

te wszeystkie nagrody są sprzed 10 lat

Mark

Z dobrej firmy się nie odchodzi a Partner Center pod tym względem bije rekordy. Pracowałem tam kilka lat temu i z tego co wiem mało kto został z tamtej ekipy. Osobiście nie wspominam dobrze tego czasu. Nerwowa atmosfera i nieustanna presja, (usunięte przez administratora)Nie polecam

boniek

Ja również miałem okazję pracować w Partner Center, firma jak każda inna, nigdzie za bezproduktywne jazdy autem nie płacą dobrze ale na szczęście targety są osiągalne i nie są bezpodstawnie podwyższane. Relacje jakie panują w firmie są różne, ale tak na prawdę wszystko zależy od ciebie, z jednymi się dogadujesz a z innymi "drzesz koty". Firma, która niczym specjalnie się nie wyróżnia ani w jedną ani w drugą stronę. W każdym razie czas(ponad rok), który tam spędziłem, nie uważam za stracony, z pewnością rozkochali mnie w winie i tego głównie mi brakuje w nowej pracy.

Były były

Też nie polecam pracy w firmie Partner Center, (usunięte przez administratora) Totalny brak szacunku dla pracowników,(usunięte przez administratora)Co innego się ustala, co innego dostaje. Atmosfera taka że szybko odechciewa się pracować.

były były 2
@Były były 18.08.2014 12:27

Pracowałem tam również ale nie do końca się zgadzam z opinią byłybyły, wiele się jednak nauczyłem tam, a ze było ciężko..tak jak w innych firmach

Były

@em. na początku zawsze dużo obiecują, ale na obietnicach się zwykle kończy. Wysokie prowizje? hahahaha

ktos

Firma tragedia ,atmosfera fatalna(usunięte przez administratora),co innego obiecuje na rozmowie,co innego otrzymujesz.Prezes zawsze zaspomina co obiecał (usunięte przez administratora)

III

Krótko - jak jesteś dobrym handlowcem masz wyniki znasz się na winach to nie jest tak źle. Jednak tacy stamtąd szybko odchodzą bo czuja się niedoceniani - czytaj kasa- atmosfera czasem ciężka - megalomania to choroba

franc

Zgodzę się z tym co napisał aldek oraz Mirek, trzeba sie zastanowić tak naprawde na czym polega ta praca.

aldek

@Mirek, no to chyba szukasz pracy jako degustator, czy coś, tutaj chodzi o sprzedaż, to dotyczy rozmów z klientem, to wiadomo, że i o winie dobrze cos wiedzieć, ale to nadrobi sie szkoleniem, a doświadczenia w handlu tak szybko się nie uzupełni.

Mirek

No to prawda, Partner Center rekrutuje, tylko to ogłoszenie specjalista ds. wina wygląda tak samo jak przedstawiciel handlowy, spodziewałem się czegoś innego, typu wymogu znajomości win itp. a tu wymagaja znajomości technik sprzedażowych.

obiektywny

Potwierdzam to, że ustalenia poczynione na rozmowie kwalifikacyjnej nie pokrywają się z tymi na późniejszej umowie. Rotacja pracowników faktycznie bardzo dynamiczna(usunięte przez administratora)

blu

(usunięte przez administratora) trzymacie się z daleka

smolinski

dziwne a ja pracowałem jako ambasador i mi zapłacili :)

zelo

Masakra, masakra, masakra. Nikomu nie polecam.(usunięte przez administratora)I tak sam zrezygnujesz z pracy w tej firmie, bo atmosfera jest nie do wytrzymania. (usunięte przez administratora) Były pracownik.

mimi

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej.Marna propozycja finansowa. Najlepiej, żeby pracowało się dla nich jako wolontariusz, oczywiście nadgodziny konieczne.Mało profesjonalna rekrutacja, dziwne pytania.

nie płacą najgorzej,a z tego co wiem,to przedstawiciele mogą się nieźle nachapać-wina rzecz jasna:)

anonim 1

zgadzam się. Firma fajna, wina to bardzo wdzięczny temat do pracy. Szef i właściciel w jednym faktycznie specyficzny i co tu kryć ciężko się z nim pracuje. Kolejny minus to lokalizacja - Wolbórz, no i pieniądze, niestety kiepsko tam płacą :/

Firma świetna, bardzo fajni ludzie, no i ciekawa branża - wina :) Wszystko byłoby ok, gdyby nie jeden mankament, który przekreśla wszystkie jej zalety.(usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy. Chyba, że ktoś ma żelazne nerwy i umie płynąć z prądem.

Zostaw opinię o "Partner Center" Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Partner Center" Sp. z o.o.