2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 8 25 5 1

Opinie o Wytwórnia Zbiorników Andrzej Powolny

UK

witam ...pracowałem w tej firmie około 6 lat wiec powiem tyle ze nie zawsze było kolorowo jak w większości firm...owszem wymagania były lecz po sugerowane jakością towaru produkowaną w większości za granice i tego trzeba było pilnować... a co do narzędzi ???...jeżeli coś było potrzebne a nie było na stanie zazwyczaj właściciel dostarczał no chyba ze przyszedł spawacz który twierdził ze co to on za fachowiec jest a nie potrafił miary używać jak trzeba i pomiary wykonywał zaczynając od 10 mm lub wiertnica wiercił na obrotach przeciwnych do wskazówek zegara wiele innych podstawowych błędów których nie będę wymieniał to wiadomo ze nie dostał narzędzi w ręce bo więcej szkód jak tej roboty wykonanej i nie wypowiadajcie się proszę o kimś jak zielonego nie macie pojęcia o robocie i ludziach którzy prowadza takie zakłady pracy najpierw przepracuj minimum 20 lat a potem dwa razy się zastanów co powiedzieć!!! Z przyczyn osobistych musiałem wyjechać lecz jak wrócę to pierwsze co zrobię to pójdę właśnie do tego zakładu pytać o prace dlaczego? ponieważ sam od siebie wymagam i nie dziwie się innym...pozdrawiam

Olek

Zanim się kogoś oskarży to warto przemyśleć bo można go skrzywdzić. Normalna firma ,ale wymagająca i może tu leży problem

Pracownik Nowy wpis

Człowieku daj sobie na luz. Obczerniasz nie tylko firmę w której pracujesz, ale również kolegów. Masz coś do nich, to powiedz im w twarz. Masz problem z alkoholem, to już twój temat i zostaw go dla siebie. Temat pracy? To indywidualna sprawa. To że trzeba pracować? Pewnie minus, który nie powinien mieć miejsca. Jest ciężko, nawet mając narzędzia:)

W Nowy wpis
@Pracownik

Panie Danielu praca w wytwurni nie jest cierzka z powodu charakteru pracy tylko z powodu atmosfery i braku wiedzy osób rządzących jakie doswiadczenie ma przedstawiciel chandlowy branży medycznej w spawaniu zbiornikow pewnie takie samo jak pijany majster sami widzicie jak ta robota idzie wiecej poprawek po pijaczkach niz dobrze zrobionej roboty zbiornik tydzien po montarzu jeje to kpina taka sama jak warunki w jakich karzecie pracowsc toalety,szatnia ale chala jest ogrzewania banda zlodzieji i pijakow jak by bylo tak dobrze to nie szukali byscie pracownikow co 2 tygodnie z dobrych firm ludzie nie odchodzą po 3 dniach

W Nowy wpis

Beznadzieja niema potrzebnych narzedzi pewna osoba mi powiedziala ze jak z domu nie przyniose to nie bede mial atmosfera fatalna jeden na drugiego wilkiem i ten pseudo spawacz pan W. Wiecznie pijany do kaca nie dopuszcza takiego czegos nie widzialem w zadnej firmie

Były pracownik Nowy wpis

Masakra same pijaczki a majster na czele stary a glupi ale nic z tym nie zrobisz jepiej go poprostu olac

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Wytwórnia Zbiorników Andrzej Powolny?

Nowy tydzien nowy spawacz ostatni wytrzymal 3 dni bo nie pil w pracy a tam takich nie toleruja

D.W

Uwaga firma (usunięte przez administratora)pracownikow problemy z umowa i kasa

Dlaczego sa usuwane opinie dotyczace niejasnych zasad panujących przy wyplacie???

Waldek
@Były pracownik

Bo sa niewygodnie

Julia

Nic nie rozumiem z Twojego wpisu. Użytkownicy forum zaglądają tu by dowiedzieć się czegoś odnośnie pracy w danej firmie i o jej usługach. Z Twojej wypowiedzi za wiele się nie dowiedzą. Czy pracujesz w Wytwórnia Zbiorników i na ten temat możesz coś napisać?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 158 dni.

Czy Wytwórnia Zbiorników Andrzej Powolny zapewnia kartę multisportu?

Ktos

Masakra niema narzedzi nie ma ubrania roboczego kasa sie nie zgadza atmosfera na hali tragiczna sane pijaczku

Użytkownicy czekają na odpowiedź 260 dni.

Czy w Wytwórnia Zbiorników Andrzej Powolny jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Byly pracownik

Nie polecam tej firmy nikomy warunki jak i atmosfera sa tragiczne brak potrzebnych narzedzi brak ubran brak wszystkiego co potrzebne (usunięte przez administratora)wszystko wiedza i robia najlepiej a efekt jest jeden zbiornik tydzien po montarzu cieknie no i kasa slaba (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 361 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Wytwórnia Zbiorników Andrzej Powolny? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

D.

Normalna firma ????????????????????

Uk
@UK

Spawacz u was wierci i wukonuje prace nie zwiazane ze spawanie to nie spawacz !!! Spawacz Spawa a nie wierci taka dobra firma

Uk
@Uk

No tak ..z całym szacunkiem lecz widzę ze w dzisiejszych czasach wszyscy chcieli by aby przynieś wszystko pod nos a ja mam tylko spawać ....spawać ...spawać... i nazywać siebie fachowcem !!!... a jak przyjdzie mi coś wykonać od podstaw to nie mogę !!!! dlaczego??? bo ja jestem spawaczem... i to nie należny do moich obowiązków a możne dla tego ze nie potrafię??? a możne miarą nie potrafię się posługiwać ? A o rysunkach i obliczeniach nie wspomnę i Jeszce najlepiej zegnać na ślusarza ze złe fazy wyciął pod przetop przy płaszczu i.t.p...przerabiałem to i wolałem sam sobie przygotować lecz oczywiście ja potrafię to uczynić nie tylko SPAWACZ!!!... i nie wymiguje się gadką ze co to ja nie spawacz jestem bóg wie jaki...wiec reasumując temat było wielu którzy mocno wyli a mleka nie potrafili dać.... oczywiście nie wszystkich jedna miara mierzymy.

Z
@UK

Opinie zięcia wlasciciela nie sa ani wiarygodne ani prawdziwe

Z

Opinie zięcia nie wiarygodne

Olek

@Olek

Popieram...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 462 dni.

Co jaki okres czasu w Wytwórnia Zbiorników Andrzej Powolny można ubiegać się o podwyżkę?

Spawacz

Firma katastrofa (usunięte przez administratora)jak i większość pracowników wie tylko gdzie leją Alko żeby się załapać. Brak podstawowych narzędzi do pracy najlepiej zabrac swoje z domu bo na firme niema co liczyc a jak cos kupia to na promocji w obi brak wentylacji oświetlenia ,temperatura zimą prawie jak na dworze wypłata nigdy się nie zgadza(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Zbiorników Andrzej Powolny - Ostrów Wielkopolski