Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"

ja

Co slychac we Wagonie? Dostaliscie wyplate na swieta? Goraca pozdrawiam wszystkich pracujacych.

Pacynka

Z takim głupim dyrektorem jak Łeno nigdy w życiu jeszcze się nie spotkałem, robi wszystko żeby upodlić i zgnoić robotnika, o robocie nie ma zielonego pojęcia, interesuje go tylko chora dyscyplina, żeby robol nie pił kawy i do szatni o 15 stej, dopóki Łeno będzie w Ekk to się nikt nie przyjmie do pracy na produkcji, sam jak był spawaczem to raz że nie umiał w ogóle spawać a do tego smykał się od roboty i spał na grzejnikah, ale najciekawsze jest że Prezes nie widzi jego nieudolności i że spowalnia produkcję swoimi głupimi pomysłami, szkoda że taki pajac jest dyrektorem,ale najgorzej jak ktoś z hama na Pana się dostanie,

spawacz

co mozna doradzic jesli chcez pracowac w firmie ktora moze ci nie wyplacic kasy placi najmniej na rynku jest tak dobra jak jej kadra zarzadzajaca to skladaj cv

Karolina

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o aktualnych ofertach pracy. Poszukiwani są m.in. kandydaci na stanowisko ŚLUSARZ KONSTRUKCYJNY, FREZER, TOKARZ. Ktoś z Was pracuje właśnie w którymś z tych działów firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Każda dodatkowa merytoryczna opinia może być bardzo pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Tokarz
@Karolina 06.10.2017 14:01

Zapraszamy super zarobki to od 3000-5000 na rękę. Full wypas socjalne .

Dyro

Długi umożone miliony w inwestycje. ...

Nicker
@Dyro 26.09.2017 21:38
Długi umożone miliony w inwestycje. ...

Kto inwestorem? Jakie perspektywy dla pracowników?

Karolina

@wq rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Czego mogą spodziewać się osoby, które chcą się w niej zatrudnić?

Kolega

@kot 14.06.2017 10:19
podobno na 3 razy płacą kasę?-pocący się z afery rzadzi tam.......... jeszcze

To przyjdz i zobacz

Roman

Co tam w ZNTK słychać płaca?

robool

Ale z was idioci czechu i bolek

bolek

ale jaja nawet zusu i kasy na czas ludziom nie płacili a czy placą???

Czechu

MEGA AFERA !!! TO JUŻ KONIEC

Czy ktoś z szefostwa odważy się przedstawić sytuację firmy w Kaliszu ?Czy jest ktoś odpowiedzialny za tą sytuację jaka panuje w tej firmie, pracy coraz więcej, brak inwestycji w pracowników, park maszynowy,narzędzia, środki bhp itp. Wypłaty na kilka rat .Jak długo ma to jeszcze trwać ? Ile można się zadłużać ?????

Ochota

p. Adam B. Nad używa władzy nad ochrona i szantaźuje ich że zwolny i każe donosi na każdego nawet na Chlebowskiego ha ha

Pan Smiglak-jakie ma plany?Zobaczymy.

Zaklad jest sprzedany.

Ciekawy
@pracownik 11.03.2017 21:58
Zaklad jest sprzedany.

Jakieś konkrety? Kalisz też,co to za nowy nabywca ,jakie ma plany ?

Ciekawy

Co tam w fabryce Ostrów.Jakieś zmiany , decyzje, konkrety, czy ostateczny finał? ??

Adam

To jest szacunek do załogiEkk kalisz dyrekcja bawi sie z zaloga z biur po knajpach za kase z socjalnego a szarą mase z produkcju ma w nosie nawet dziękuje za wspułprace zalodze nie powiedzą TO JEST ZAKŁAD!!!

bolek
@Adam 21.12.2016 13:40

wy jestescie tylko do roboty robole a szlachta z biur bawi się na wasz koszt z socjalnego tak jest od lat w tej firmie dziadostwo

dudek

Widocznie nie pokazują się u nich żadne oferty pracy @xd, ale jak dbają o stabilne warunki finansowe, a jak atmosfera dopisuje to jeszcze lepiej o nich świadczy. Ważne dla mnie jest to, żeby było nieźle.

Jaa

Chodza plotki ze zus podal wiosek o upadlosc do sadu. Ale ile tym prawdy.

kowal
@Jaa 18.10.2016 21:36
Chodza plotki ze zus podal wiosek o upadlosc do sadu. Ale ile tym prawdy.

jaka jest sytuacja firmy ? ponoć została podpisana upadłość ! Władza milczy???? brak konkretów , pensji i itd................???? Firma jest w agonii ! Wielki czas się ewakuować !

Nickodem
@kowal 16.11.2016 21:56

w październiku poszedł wniosek o postępowanie sanacyjne; z wypłatami na czas nie dają rady ale paczki na święta były... oby sytuacja zmieniała się na lepsze, bo to nadal miejsce pracy dla wielu z nas

pan

co dalej z firmą, kiedy koniec!

balaha

porzadki i dyscyplina łeno bo co robic kontrolowac bo tylko to potrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie macie tyle zakładów ale nie poprawi sie ta na bank ...to sraja gołebie

ciekawy

witam, co slychac w fabryce? juz po zmianie wlasciciela?

robool

Morgi jaki ty jesteś debil

morgi

Tak! Ludzie walą całymi autobusami na fabryke.Krew się leje bo tylu chętnych!

morgi

Jesteśmy d..py wołowe bo dajemy się robić w konia przez chytrych lisów!

robool

Do niczego się nie musisz odnosić po prostu piszę jak jest a zarobki jakie są to są ja mam w tym zakładzie trzydzieści lat pracy i zawsze mówię że jak się nam nie podoba to można się zwolnić i iść do pracy gdzieś indziej a na tym zakładzie zawsze zarobki były liche i będą więc niech nie liczy ktoś na większe zarobki bo nowo przyjęci mają większe stawki niż ja po trzydziestu latach i co mam się zwolnić ! Takich pracowników się nie szanuje bo wiedzą że się nie zwolnią.

robool

Jakie głupoty wypisujecie kiedyś pisałem ale przestałem te wasze posty i komentarze to są bez sensu każdy co tu pisze to napewno pracuje w tej niby firmie i wie co mówi koryto że jak się nam nie podoba to każdy może się zwolnić jak ktoś przepracował w tej firmie pół życia to nie jest tak łatwo podjąć decyzję żeby się zwolnić i za te same pieniądze lub mniejsze zmieniać pracę a za większą kasę to tyko za granice wyjazd kawaler ma łatwiej z taką decyzją bo nie ma dzieci i żony zobaczymy co się wyjaśni do środy bo jak nie to znaczy że nie ma żadnego inwestora bo to za długo trwa

zimi

ha ha panowie,dziaostwo nic wiecej a kiedys xhcialem tam isc...moze wy imnowe kontrakty załatwcie

bolo

Jesli tobie cos nie pasi to po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tu siedzisz patrz zebys ty upadlosci nie oglosil ale w domu baranie

koko

Chyba ogłoszą upadłośc-nic lepiej nie będzie...

koko

i co tam splajtowali czy jeszcze ciągną ludzi jak się da?Co zrobic.....

LULU

jak płacą czy bieda znowu,jeszcze trochę i lipa....

jaa

masz szczęście? a co łaskę robią że dają? a że nie ma pracy to już nie mój problem. wstaję jadę robię to za darmo mam robić? niby do jutra mają czas i dać resztę (wątpię w to !)

lulu

tak jest,żle zarzadzanie się kiedyś skończy a ludzie na bruk

Robol

Masz szczęście, że zapłacili całą wypłatę za grudzień za taką robotę czyli prawie zupełny brak pracy.

jaa

jaka kasa? 20% dali wypłaty i cisza ! ile mozna czekac na kase ludzie? i nic nie mowia cisza to chyba juz koniec firmy

lulu

jak tam chłopy-dobrze u was czy robi się dno? a ten pocący w brylach jeszcze jest?Kasa na czas?....

zimi

co takiego znowu?to na ulice?

Fabryka idzie na dno.. :-(

komunista

ludzie odpowiedzialni za stan tej firmy czyli zwioskowcy i ich koledzy ze slowacji powinni wisiec na tym opuszczonym biurowcu i byc opluwani przez spoleczenstwo przechodzace po wroclawskiej mordercy

ela

W tym miesiącu znów wypłata na raty, już dwa razy po parę złotych na chleb coby nie umrzeć.

zulu

płaca w terminie za to temperatura na hali 2°C tzw selekcja naturalna

lulu

jak tam płaca?W terminie czy ze zwłoką?

zimi

witam panowie jak tam robota jestna nowy rok i perspektywy płacy i pracy??!!

nie ma podwyżek w listopadzie i nie ma też - niestety - wypłaty w całości a tylko 1/3 przelali

Koles

Pracy jest spokojnie do końca roku. Jest trochę zleceń. Zobaczymy co będzie z pracą w nowym roku. Podwyżek jednak nie ma w listopadzie.

zimi

no to niech sie starają o zlecenia, czasami są ogloszenia ze rekrutują ludzi tylko czy dlatego ze odchodzą czy ze niby jest tyle roboty!?

Maciej

A jak mają (pensje, atmosfera) pracownicy biurowi? Konstruktorów zatrudniają? Jest sens przeprowadzać się i starać o pracę w tej firmie?

Zostaw opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"