Restauracja Bocianie Gniazdo

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Restauracja Bocianie Gniazdo

Aneta

Pracujesz w Restauracji Bocianie Gniazdo? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Na co mogą liczyć osoby zainteresowane podjęciem tutaj pracy?

xdf

myśle że jest to kwestia do ustalenia z pracodawcą @ostto

Krzysztoff

Restauracja Bocianie Gniazdo organizuje u siebie imprezy takie jak chrzciny, komunie urodziny i inne imprezy okolicznościowe. Więc chyba są to takie mniejsze imprezy. Wiecie może jaka jest cena od talerzyka i jaka jest maksymalna liczba gości którą ta restauracja może pomieścić podczas takiej imprezy ?

Do byłego pracownika: mozna się z Toba jakoś skontaktować ? potrzebowałbym paru informacji

Donald

Świetne jedzenie, świetni ludzie. Opinie byłych pracowników - delikatnie zaskakujące. Chyba że pracowali za dawnego szefa. Polecam serdecznie. Szkoda, że z zewnątrz nie prezentuje się tak dobrze jak w środku. Jedzenie bomba i atmosferka.

Jest ''Byly'' Poniewaz JEst Za Dobra na Ta ''Restauracje''

Byly (Na szczescie ) Pracownik

Zgadzam Sie Z Tym :)

I Kolejny Byly Pracownik (dzięki bogu juz tam nie

Lokal ogólnie to "Syf" SALON ESOTIQ pracowników i marna kasa nikomu nie polecam tego lokalu..chyba że ktoś chce się przekonać jak tam naprawdę jest. (powinni to zamknąć)

Nastepny (naszczescie byly ) Pracownik

Do Bani Obluga... Atmosfera Sztuczna ..... Do Bani nie Polecam

K"e"Rowca

Były(na szczęście)pracownik:) - 2009-11-24 18:00:34 Tylko jedno mam do powiedzenia-MASAKRA!!!!!!! zależy jak wypełniałeś swoje obowiazki, jak SALON ESOTIQ to miałeś masakre:) Pozdro!

A

Skoro jestes juz"BYLY" to jedyny komentarz do Twojej odpowiedzi gdybys byl dobry to nie bylbys "BYLY"

Były(na szczęście)pracownik:)

Tylko jedno mam do powiedzenia-MASAKRA!!!!!!!

Kasiek

Świetne jedzenie. Obsługa OK. Atmosfera fajna. Świene imprezy tematyczne (wieś-party, lata 80 itp.)

Zostaw opinię o Restauracja Bocianie Gniazdo - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Bocianie Gniazdo