FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI

Włocławek

Opinie o FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI

Agnieszka

Jesteś pracownikiem FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?

rafał

Jeśli będziecie wiedzieć coś jednak o jakiejś rekrutacji to napiszcie tutaj bo rzeczywiście @leki rzadko się coś pojawia a jak już jest to zaraz szybko znika

E.Ż

Ty Horo , możesz byc spokojny i śmiało zając się swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Derek

Stabilność ? U nich ?

fs

najnizsza krajowa i przez to ludzie szybko odchodza.dojazd daleki wiec sie nie oplaca.

rer

Jakie zarobki dla przedstawiciela handlowego w tej firmie i jak ogólnie się tam pracuje na tym stanowisku?

stef

Czy ktoś może się podzielić opinią na temat jak się pracuje na stanowisku PH w tej firmie?

Zostaw opinię o FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOLMEX SC DAMIAN ŻUCHOWSKI RADOSŁAW BIERZGALSKI