Opinie o "MAGDEKORA" w Trzebnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "MAGDEKORA". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie "MAGDEKORA" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "MAGDEKORA" w Trzebnica

Klientka Nowy wpis

Usługi są ok. Pomogą w doborze materiału, nie wciskają za fortunę i przyjadą i założą dekoracje okienne. Do tego posiadają karnisze i moskitiery, które też zamontuja. Ogólnie jestem zadowolona. Polecam.

oke

cv zawsze warto wysłać, na ewentualnej rozmowie szczegóły omówić. zaopatrzenie pracowni dekoracji wnętrz i krawieckich, galerii tkanin, sklepów oraz salonów architektonicznych to teraz prominentna branża

klientka

Magdekora to profesjonalizm w każdym cm:) Kupuje tam od kilku lat i mam już trzeci wystrój domu. Pani,która mierzy doradzi co i jak można zrobić i nie wciska drogich materiałów,jak to napisał(a) \"anonim\". A ten post \"anonima\"to chyba zwykła ludzka złośliwość. Firany,zasłony i pokrowce na krzesła są w 100% super. Pozdrawiam

andzia

Jestem bardzo zadowona z obsługi tego sklepu ,szczegulnie pani w ciemnych krótkich włoskach,Jest przemiła i bardzo fachowa ,nie wciska drogich materiałów jak wczesniej pisano tylko to ja wybierałam jaki chce matreiał a pani mi doradzała tasme i podpowiedzała jak mozna fajnie upiąć ,I musze zaznaczyć ze ceny naprawde konkurencyjne POLECAM

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "MAGDEKORA" spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
joanna

wykonanie i obsługa klijenta niema nie do zazucienia fachowosc ponad wszystko w sklepach magdekory

zadowolona

ktoś postradał zmysły! ta Pani która jest tam od początku jest świetna i dzięki niej mój dom wygląda genialnie!!!!!!!!!!!!!!

M123

niestety ale nie zgadzam się z poprzednia opinią a do tego widać jakby tą opinie pisała ta zwolniona 'studentka'(...) . sklep jest ok! niskie ceny świetna obsługa, bez zarzutu! POLECAM!!!!!!!!

teresa grudzien Nowy wpis
@M123

magdekora to lipa,,, zeczywiscie nie dostałam resztek materiałw... a bylo tego troche... zostałam oszukana nie polecam yej firmy, ani ich usług,

Piotr B anach Nowy wpis
@M123

a tu wyglada ze ten post pisze kierownik sklepu,,,,,,,,hihi

JAKOŚC WYKONYWANYCH USŁUG JEST PROFESJONALNA-NIE MOGĘ NIC ZŁEGO POWIEDZIEC- WIEM ŻE WYKONUJE JE SAMA WŁASCICIELKA. ALE KADRA PRACOWNICZA-PORAZKA TOTALNA- PRACUJE TAM OPRYSKLIWA DZIEWCZYNA, BEZ KULTURY I OGŁADY KTÓRA WCISKA NAJDROZSZE MATERIAŁY NA DODATEK ZLE WYLICZA KOSZT USLUGI- CIAGLE SIE MYLI A WIEM ZE PRACUJE TAM NAJDLUZEJ. MIELI TAM FAJNA MLODA STUDENTKE, Z KTÓREJ POMOCY BYLAM BARDZO ZADOWOLONA ALE IM WIDOCZNIE NIE ODPOWIADALA PONIEWAZ PODOBNO WYRZUCILI JA Z DNIA NA DZIEN ZARAZ PO TYM JAK PRZYSZŁA PO ZWOLNIENIU LEKARSKIM. JESLI KTOS PODZIELA MOJE UWAGI I NIE JEST ZADOWOLONY Z OBSLUGI PANI KTORA TAM PRACUJE TO PISZCIE.

janina libert Nowy wpis

dokerska... ekspedienyki nie znaja sie na niczym wlascicielka nie odaje resztek materuałow okrada klijentó... ...jak zamawialam karnisze rozmawialam z wlascicielem i mnie zignorowal,,,a potem ciagle przekladal czas dostarczenia karnisza ...firma magdekora mnie rozczarowala od włascicieli az po panie w sklepie,,, nie polecam tej fimy złodziejskiej

Zostaw merytoryczną opinię o "MAGDEKORA" - Trzebnica

"MAGDEKORA"