Pro-Met sp. z o.o.

Nowa Dęba

Opinie o Pro-Met sp. z o.o.

Iza

Firma Pro-Met zajmuje się usługami narzędziowymi. Wszystkie informacje o firmie są dostępne na ich stronie internatowej: http://pro-met.com/o-firmie/. A ktoś wie jak wygląda sytuacja z rekrutacją? Zainteresowani właśnie mogą szukać takiej informacji.

romek

na stanowisku przedstawiciel handlowy w firmie Pro-Met @robson, nie masz stałego wynagrodzenia tylko wynagrodzenie z konkurencyjnym systemem premiowania wyników,A więc ile wyrobisz tyle zarobisz

profundowiec

o tyh podwyzkach to ja juz słyszłąem od początku roku i dalej ich nie ma .Prezes zarabia miliony z każdym miesiącem coraz większy przerób i większa kase ma z tego a my robole profundowskie musimy zapieprzać za najniższa krajowa .A zapytasz sie prezesa o podwyzke to jego odpowiedz jest taka musz e sie zastanowic albo musze porozmawiac z kierownikiem lub majstrami jak pracujesz na swoim stanowisku to jest chore żydy rzeszowiaki!!! Najlepiej to same żeby sie nachapały kasy a drugiemu nawet nie podniesie ani grosza !!!

Szukasz pracy?

karolo

a ja może trochę odmiennie, ale czy ktoś mógłby w skrócie powiedzieć mi tutaj chociaż czym się firma Pro- Met zajmuje? bo trafiłem tu przypadkiem ale sprawdziłem też w necie z ciekawości i jakoś dziwnie nic konkretnego nie znalazłem. Ktoś powie co robią/ produkują/ sprzedają? Pewnie się orientujecie

Youki

Jak by nie[usunięte przez administratora] sud... by sie lepiej pracowało. Ale ludzie Krzatki to takei charaktery

Majkel

Atmosfera OK Zarobki podkarpackie.

ToNieJo

Pewnie,że sobie radzą, zyski są bo hołota robi robotę za grosze, premie byly dzisiaj bo sprzedaż w styczniu była największa w historii(firma istnieje ponad 10 lat), kto był lepiej doceniony to dostał ponad stówkę, reszta poniżej, a sprzedaż była kilka mln, aż sam gruby pogratulował wszystkim rekordu na poczcie. W soboty robią, w niedziele robią- miliony lecą- wszyscy się cieszą.(z premii najbardziej)

goolman

Słyszałeś, od kogo? Co takiego pozytywnego tam jest,(usunięte przez administratora), przyjmuja na potege ostatnio hehe

Ktoś

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy , sam sie dziwie ze aż tyle tam wytrzymałem i cieszę sie ze już tam nie pracuje !!! . NIE POLECAM TEJ FIRMY !!! . SZKODA TYLKO NERWÓW , NIE WARTO SIE POŚWIĘCAĆ DLA TAKIEJ FIRMY . BO I TAK NIKT TEGO NIE DOCENI A SZCZEGÓLNIE P :) PREZES :) !!!

a mialo byc tak pieknie

Kto miał urlop, to dostał, ci bez urlopu musieli pojsc na bezplatny(ale co z takiej dniowki, ok. 58 zł). Socjalu nigdy nie było: żadnych nagród, wczasów itp., nigdy nie dawali:-) heh podkarpacie- jak sie macie? Jest strefa, tam robota- niech sie cieszy hołota.

grudzień 2013

I tak,znów jak zawsze nie będzie talonów na święta. Każdy lepszy, czy gorszy prywaciarz daje co roku choćby stówkę talonu, w pro-mecie, czy pro-fundzie pracują(usunięte przez administratora) im się nie należy,co z tego, że sprzedaż w milionach jest liczona(oczywiście groszy), chociaż wigilia wolna - reszta dni do końca roku praca pełną parą(usunięte przez administratora)

Operator szlifierki- CNC

Trudno znaleźć pozytywne opinie o Promecie(Jak również Pro -fund- firma w firmie). Zarobki- szkoda się wypowiadać- najniższa krajowa, jak uda ci się wyprosić 100 zł to jesteś gość ( wyprosić dlatego, bo gdy pójdziesz po podwyżkę- usłyszysz: yyy muszę się zastanowić,pomyślę, albo dam znać- abyś sobie dał spokój). WYPŁATA-(tzn. jałmużna) rzadko kiedy się zdarza, by była na koncie dziesiątego(może 2 razy na rok)-świstki dają w terminie. Atmosfera- ujdzie, gdyby był rygor nikt już by tam nie pracował. Bonusy- trafi z raz na rok jakaś premia, taka że można sobie kupić za to flaszkę(niestety na przepitkę już nie wystarczy), o talonach na święta można zapomnieć- nawet życzeń ci nikt nie złoży. Jeśli jesteś młody i ambitny, a szukasz pracy- widząc duży napis PRO-FUND na budynku- nie rób błędu, pójdź dalej...

Winklowiec

CO WY CHCECIE PREMIE BEDA NIE JEST ZLE NIE ZNACIE SIE NA LUDZIACH [usunięte przez moderatora]

ren19

[usunięte przez moderatora] prezes jest tchórzem i zasłania się sekretarką.

Zostaw opinię o Pro-Met sp. z o.o. - Nowa Dęba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Met sp. z o.o.