PGM

Katowice

Opinie o PGM

she

Pracowałam w tej firmie ponad rok i muszę powiedzieć,że w porównaniu do innych call center różni się miłą atmosferą w firmie,brak c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwa. Prezesik młody ale fajny bo idzie z min porozmawiać na każdy temat. Czasami jest zamieszanie jak ludziom idzie źle ale szybko to prostują i jest ok. Zwolniłam się bo nie dałam rady pogodzić uczelni z pracą,ale jak będę miała trochę wolnego to na pewno tam wrócę. Moja koleżanka pracuje na mickiewicza i tam podobno jest strasznie bo każdy lata krzyczą jeden na drugiego. Prezesi myślą,że prowadzą jakąś super firmę,a tak naprawdę to wzbogacają się na [usunięte przez moderatora]ludzi.

Zostaw opinię o PGM - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGM