Restauracja EUREST

Wrocław

Opinie o Restauracja EUREST

samanta
użytkownik zarejestrowany

oni mają u siebie nawrt taki system zdrowego wspomagania, wiedzieliście? Wygląda to nawet całkiem dobrze, ale nie wiem jak z cenami, raczej sa takie same jak w miescie z tego co wiem jednak. Ale dania też mają dobre i z każdej kuchni tak naparwde jak widze.

anonim - 2010-07-13 20:45:40 jestem pracownikiem tej potwierdzam tez tam pracowalem i tak jest jak pan czy pani piszecie

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Restauracja EUREST (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Restauracja EUREST: Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja EUREST:

Zostaw opinię o Restauracja EUREST - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja EUREST