Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Oszukany

Nie polecam ! Zero kontaktu z koordynatorami ktorzy wiecznie sa na "urlopie" , ludzi maja za nic wyzysk w bialy dzien . Nie ma mozliwosci aby zglosic problem bo nikt nie raczy odebrac telefonu . Smieszne kary za wszystko . W biurze w polsce obiecuja cuda wianki na miejscu okazuje sie zupelnie co innego . Notprycznie ucinane godziny pracy wieczny problem z wyplata "tygodniowki" wyplacane co 2-3 tygodnie .

@Oszukany

Czy zgłaszał Pan te problemy do biura w Polsce? Jesteśmy tutaj też od tego aby pomagać, jednak musimy mieć zgłoszenie w pl, aby móc działać w danej sprawie w nl.

Witam ja również pracowałem przez te biuro jeśli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas a o to w tym chodzi żałuję że musiałem wrócić do kraju

@anonymous

Cieszymy się,że jest Pan zadowolony z pracy u nas. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie :)

Zainteresowany pracą
@anonymous

kilka linik wyżej pisałeś że nie polecasz, to jak w koncu?

Kaska

Witam nie mam pojecia skad takie zle opinie o Van Koppenie. Pracowalam tam 2 lata i nie mialam problemu ,bylam 1 rok na Hadze i 1 rok na Zwaag szlo siezawsze dogadac kasa jak sie nie zgadzala zglaszalam i na nastepny tydzien mialam wyplacone nawet jak juz wprowadzili 4 tygodniowki mieszkania tez byly ok mieszkalam i na hotelach i w domkach. Po prostu jak chcesz pracowac to z niczym nie ma problemu a jak ktos jedzie i pracowac mu sie nie chce to ze wsystkim majom problemy,ja osobiscie jak skonczy mi sie palza to checiom do nich wroce

@Kaska

Pani Katarzyno, cieszymy się, że ma Pani o nas takie dobre zdanie oraz, że bardzo dobrze się Pani z nami współpracowało :) Zapraszamy ponownie :)

marbin

Witam. Byłam od stycznia do maja w pracy w Holandii przez tą firmę i stanowczo odraczam! Najgorsze biuro do jakiego trafiłam wraz z polskim odpowiednikiem czyli Beetsmą. Gdyby nie fakt że miałam dużo godzin pracy to juz dawno bym stamtąd odeszła. Mieszkanie w fatalnym stanie dostałam za które musiałam płacić ogromne pieniądze. Mega trudny kontakt z koordynatorami po godz. 18. A na koniec mojego pobytu została na mnie nałożona faktura na rower którego w ogóle nie uszkodziłam....szukają naiwnych którzy będą sie bać i płacić ... źle trafili. Odradzam to biuro tym bardziej że jest ono bankrutem i szuka naiwnych którzy będą na nich zarabiać

@marbin

Szanowna Pani, jesteśmy też tutaj od tego aby pomagać. Czy zgłaszała Pani te nieprawidłowości do naszego biura w Polsce?

pusia 21
@marbin

Cala prawda oszukali wiele wiele osob ktore na stale mieszkaja w Holandii oraz przyjezdnych a to kary za troche piasku w aucie a to naloty na pozal sie boze chaty za ktore kroja wiecej niz prywatny wynajm , Stosunek do ludzi nie mily , Zero Podejscia W czym pomoc albo Co zalatwic ZERO tylko roszczenia przekrecanie CAO na swoja strone . Ludzie w biurze gnusni leniwi nie kompetentni , nigdy nic nie wiedza kaza ci wydzwaniac cholera wie gdzie a tam dalej nikt nic nie wie , Tymbardziejjak sie kasa nie zgadza TALNA PORAZKA !!!!!! n

@pusia 21

Czy problemy o których Pani pisze, były również zgłaszane do polskiego biura? Jeżeli nie, prosimy o zgłaszanie takich sytuacji nie tylko do biura w Holandii, ale również do biura w Polsce, abyśmy mogli Państwu pomóc w załatwieniu tych spraw.

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

Tomasz Szymansk

Biuro nie kompetentne odsylaja do innych osób spychologia tak zwana , nie terminowe wypłaty trzeba się upominać o tygodniówki, miałem samochód od nich nikt nie przyjechał to odebrać, pozniej mi każą zapłacić mandaty nie moje chociaż samochodem nie jeździłem bo byłem w Polsce firma żart bo samochód nadal jest na mnie co to wogole jest nie polecam biorą w Echt

@Tomasz Szymansk

Czy zgłaszał Pan tą sprawę też w Polskim biurze?

Mateusz

Zera totalne. Czekałem 4 tygodnie na naprawę roweru. Świadectwa pracy pomimo upominania również nie dostałem. Nie polecam biura w echcie. Totalna niekompetencja

@Mateusz

Panie Mateuszu, prosimy zgłosić się do naszego biura w Polsce aby wyjaśnić tę sprawę. Jesteśmy od tego aby pomóc, więc jeśli ma Pan jakikolwiek problem tam na miejscu proszę zgłaszać te problemy też do biura w Polsce.

@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

jakiego biura w polsce? do beetsmy? powiedzieli ze mam sie zgłosić do vkve... Człowiek przez jeden dokument nie może podjąć pracy a wy zwlekacie i w kulki lecicie na każdym kroku zamiast od razu sprawe wyjaśnić. Zbywać do innych biur to każdy potrafi. Tak jak powiedziałem zbiór niekompetentnych ludzi

@Mateusz

Nie do biura Beetsmy tylko do biura VKVE. W Polsce mamy 8 biur VKVE, proszę zgłosić to do któregoś z nich, aby w tej sprawie mogli pomóc w polskim biurze. Złotów - 575 551 900 / 533 630 149, Zamość - 515 086 121, Radom - 696 014 236 / 692 458 100, Jasło - 797 821 257 / 798 113 596, Kluczbork - 516 083 320 / 534 195 210, Katowice - 790 570 454 / 508 569 173, Poznań - 733 359 207, Gdańsk - 733 355 263

Mateusz

Cóż moja dzisiejsza opinia została usunięta chyba więc dodaje kolejną, żeby sie nie zawieruszyła. Czekałem na naprawe roweru 4 tygodnie. Cokolwiek sie doprosić albo załatwić? Nie ma mowy. Dostałem informację że mam sie wyprowadzić do 2 dni w sobote o godzinie 17 kiedy biuro nie urzęduje. Nie zaproponowali mi innej pracy. Czuje że wyrzucenie mnie z pracy to też wina vkve. Chcieli mi zabrać rower zanim pojechałem do pracy odebrać swoje rzeczy i zdać sprzęt roboczy. Musiałem się dobre 5 minut wykłócać. Miałem dostać świadectwo pracy do 3 dni roboczych. Oczywiście dalej go nie ma ale tu to norma. Nie polecam vkve echt. Zbiór niekompetentnych ludzi, a nie daj boże coś chcesz albo im podpadniesz. Zero totalne

@Mateusz

Panie Mateuszu pana opinia nie została usunięta. Wszystkie opinie są zawsze weryfikowane przez zespół pracowników portalu go work i sprawdzane pod kątek wulgaryzmów itp, jeżeli dana opinia nie posiada takich jest po jakimś czasie udostępniana. W poprzedniej Pana opinii, odpisaliśmy aby zgłosił się Pan do naszego biura w Polsce (może Pan zadzwonić do któregoś z wybranych lub wysłać email na adres vkve.marketing@gmail.com) i prosimy opowiedzieć całą sytuację w celu dalszych wyjaśnień. Jeżeli ma Pan jakieś problemy z biurem w Holandii, trzeba zgłosić to do polskiego biura.

UWAŻaj

reklamami próbują zasłonić negatywne opinie , nie polecam nikomu, nawet wrogowi!!!

@UWAŻaj

Tak jak już wspominaliśmy w poprzedniej opini- profil działa jak tablica na portalu fb, wszystko co jeszt tutaj publikowane razem wypełnia ten profil.

john
@UWAŻaj

Zgadzam sie. bylem widzialem i ucielkem. warunki okropne z nikim nie da sie dogadac. omijac jak najdalej

@john

Pani John, jak się chce "dogadać" to się człowiek dogada.. Jeżeli występują jakieś problemu zawsze prosimy o zgłaszanie ich również do biura w Polsce.

SF

Witam Polecam jak najbardziej pracę w Van Kopen & Van Eijk, bardzo dobre warunki mieszkaniowe, praca stabilna, pieniadze na czas. Dobre stawki godzinowe!.

@SF

Dziękujemy serdecznie za polecenie :)

Odradzam pracy przez ta agencję (usunięte przez administratora) nie wypłacana na czas i należności które się należą pracownikowi uginają godziny pracowałem w wielu agencjach pracę ale ta agencja to porażka ludzie w biurze są nie do uczeni beszczelni czyli Edyta,ula ,Kamil porażka nie życzę nikomu takich koordynatorów ta agencja to porażka naprawdę a co do wakacyjnych lepiej nie pytać ile dostałem za trzy miesiące 20€ Nie mam nic do powiedzenia więcej niech ludzi na szkolenia wysłać bo naprawdę to tepaki

@anonymous

Dzień dobry, czy Pan te problemy, które Pan tutaj przedstawia, zgłaszał Pan do naszego biura w Polsce? Sprawy nieterminowych wypłat/nieprawidłowości z wypłatą należy zgłaszać aby biuro mogło się tą sprawą zająć. Zapraszamy do kontaktu z biurem w Polsce i przedstawienie całej sytuacji do wyjaśnienia.

Zack

Pracownicy VKVE chyba nie potrafię czytać ze zrozumieniem! Strona Gowork służy wymianie opinii o pracodawcach a nie reklamowaniu ofert pracy robiąc tym samym jedno wielkie śmietnisko w temacie. Może administrator, który bardzo sprawnie usuwa negatywne opinie o VKVE powinien coś z tym zrobić?

@Zack

Panie Zack, Strona Gowork, jak już sama nazwa wskazuje "serwis pracy", służy nie tylko wymianie opinii ale też do dodawania ofert pracy. Posiadając profil jako pracodawca mamy możliwość umieszczania ofert pracy oraz różnych ważnych informacji w zakładce "aktualności"- działa to jak tablica na fb. Ponad to, tak jak jest zapisane w regulaminie- nie mamy możliwości usuwania negatywnych komentarzy. Jeżeli jakiś komentarz łamie regulamin np. występują z nim wulgaryzmy, obraźliwe słowa, pracownicy Gowork odpowiedzialni za pilnowanie tego, taki komentarz usuwają.

Ona

Witam, jaki jest meil do oddziału w Roosendal ? ponieważ pisze już od paru miesięcu bo potrzebuje jeden dokument i nikt mi nie odp na te meile które mi podano. Więc nie wiem czy sa dobre czy biuro mnie tak olewa. Pozdrawiam

@Ona

Dzień dobry, email to   roosendaal@vkve.nl , natomiast jeżeli nikt nie odpisuje z tamtego maila, proszę napisać do nas na ten : vkve.marketing@gmail.com Pozdrawiamy

@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Pisałam na ten drugi i tez cisza..

@Ona

Proszę podać do siebie email, sprawdzę czy Pani wiadomość dotarła do biura i co się z tym dalej dzieje. Pozdrawiam.

kama_smol@wp.pl

@Ona

Pani Kamilo, sprawa została już przekazana dalej i oczekujemy odpowiedzi ze strony holenderskiej. Jak tylko się czegoś dowiemy będziemy się z Panią kontaktować drogą mailową. Pozdrawiam :)

@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Super, w takim razie będę czekać. Pozdrawiam

@Ona

I jak dalej nic nie wiadomo ? już ponad tydzien czekam.. Pozdrawiam

@Ona

Szanowna Pani, sprawa nadal jest w toku. Czekamy na informacje z góry. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Jak tylko się czegoś dowiemy, skontaktujemy się z Panią. Pozdrawiamy.

@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Pani Kamilo, dnia dzisiejszego przesłaliśmy do Pani email wyjaśniający sytuację. Mamy nadzieję, że wszystko już jest wyjaśnione. Pozdrawiamy.

Piotrek

Czesc. Pracuje juz przez vkve jakies 2 mies. oddzial w Zwaag. Pracuje ponad 40h w tyg i jestem rzetelnym pracownikiem, (zadnych urlopow na zadanie itp.) jestem osoba niepalaca i nie pijaca. Mieszkam na hotelu w Hoorn. Nie zdarzylo mi sie jeszcze by ktos mnoe nie wysluchal lub nie pomogl ale to tez trzeba brac pod uwage jak ty traktujesz biuro i prace i jak oni ciebie. Masz dobre relacje i sumiennie pracujesz (bo po to ja tu przyjechalem) to nie masz problemow. Przynajmniej ja nie spotkalem. Jezeli nie odpowiada wam biuro to w Holandii jest milion innych ale wezcie pod uwage ze traficie lepiej a moze gorzej. Pozdrawiam

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.
@Piotrek

Dziekujemy za opinię ????

Zainteresowana

Witam! Można prosić o numer kontaktowy do polskich oddziałów?

@Zainteresowana

Złotów - 575 551 900 / 533 630 149 Zamość - 515 086 121 Radom - 696 014 236 / 692 458 100 Jasło - 797 821 257 / 798 113 596 Kluczbork - 516 083 320 / 534 195 210 Katowice - 790 570 454 / 508 569 173 Poznań - 733 359 207 Gdańsk - 733 355 263

Prawdomówna

Witam pracowalam w firmie 6 miesiecy sama praca podobala mi sie mile osoby holendrzy bardzo przyjaznie nastawieni w stosunku dla polakow. Problem pojawia się z biurem. Jesteś umierający nie Możesz zachorować Pani Katarzyna z Alsmmer zadzwoni co cb rano i powie że jesteś cpunem bo zachorobwales bez jakichkolwiek podstaw. Ukryte opłaty przychodzą faktory po 100 € faktura nie jest opisana biuro samo ściąga ci z wynagrodzenia sytuacja zdazajaca się niejednokrotnie i nie tylko u mnie. Brak organizacji w biurach gina dokumenty. Nieopłacalne ubezpieczenie na karcie Holand Zorg chodź na solarisie bylo ściągnięte. Hotel wakiki jedną wielką porażka ludzie żyją tam jak zwierzęta. Po kontrolach czystości tu czy na domkach Katwijk zaczely ginac zeczy. Kontakt z koordynatorami ty miales czas do skontaktowania sie do 20 a oni przychodzili o 23 otwierał dzwi swoim kluczem bez pukania. Pracę w NL polecam szukajcie innych bo od będziecie żałować pieniędzy które wam ukradli przypominam że każda osoba pracuje własnymi rękami by te pieniadze zarobić A oni od tak nam jekradna

@Prawdomówna

Droga Pani Prawdomówna, prosimy o zgłoszenie tej sytuacji do naszego polskiego biura, trzeba to wyjaśnić. 516 083 320, 508-569-326

Basia
@Prawdomówna

Również zostałam pomuwiona i oskarżona, i nikt ze mną nic nie wyjaśniał tylko droga e-mail dostałam wymuwienie z pracy.

@Basia

Pani Basiu prosimy o kontakt z naszym biurem w Polsce, tę sprawę trzeba wyjaśnić.

Kam96

4 miesiące pracy zero podwyzki. Inni dostali już dwie A niektórzy zero.

@Kam96

Prosimy z tym zgłosić się do naszego biura, gdzie wytłumaczą na jakiej zasadzie przyznawane są podwyżki. 516 083 320, 508-569-326

G
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Na takiej zasadzie, że jak sądem nie postraszysz to nie dostaniesz! Polskie Cwaniaczki w biurach i ich genialne pomysły. Kto wymyślił kary? Przecież nie Holender - tylko polaczki w biurach - co jest NIELEGALNE - PROŚCIE ZA KAŻDYM RAZEM O DOKŁADNĄ FAKTURĘ - za co dostaliście "karę". To samo jest jeśli chodzi o szkody na autach firmowych - KAŻDE AUTO LEASINGOWANE W NL MA OBOWIĄZEK POSIADAĆ FULL CASCO. Co to znaczy? ściągają od Polaków "kary" za rysy, a potem od ubezpieczalni 2 raz!!!

@G

Panie/Pani G. czy w tej wypowiedzi chodzi o ryzyko własne? Auta są w pełni ubezpieczone. W Holandii obowiązuje zasada ryzyka własnego (ubezpieczenia, w tym również pojazdów, zdrowotne itp. ). Użytkownik płaci pewną ustaloną kwotę na rzecz uszkodzenia (bądź leczenia), reszta kosztów jest pokrywana przez ubezpieczalnie. Wypadałoby przestudiować lektury na temat i poszerzyć swoje informacje. Natomiast jeżeli chodzi o ściąganie należności oraz fakturowanie ich, trzeba się kontaktować z Naszym oddziałem FastGoed. Od początku bieżącego roku część kosztów ryzyka własnego bierzemy na siebie. Jeżeli uszkodzenie nie było z winy kierowcy, jest dobrym i sumiennym pracownikiem, nie ponosi kosztów ryzyka własnego. Za żadne male zadrapania i uszkodzenia kierowca nie jest obciazżny.

Basia

Witam ,dobrze mi się pracowało, przez firmę, ale niestety, ktoś podkladal mi świnie od jakiegoś czasu . Pracowałam przez 10 miesięcy i było ok ,a nagle ,że niby buntuje ludzi. Była sytuacja, że nikt nieznal języka i proszone mnie ,abym przetłumaczyła w firmie której pracowaliśmy, naszemu brygadziscie i spytała się o sytuację, itp....itd... I niestety na następny dzień otrzymałam wymuwienie z pracy pod pretekstem ,że buntuje ludzi i chce ich sklucic i że kombinuje jak przejść do innej firmy .....Nikt z biura nawet nie raczył mnie się zapytać, jak było i dlaczego tak się stało, tylko ktoś z proszacych mnie osób podkablowal i posłuchali tej osoby .....A 23 .07 miałam iść na urlop wniosek miałam oddany już w maju ,teraz nie wiem co robić......tydzień przed urlopem straciłamprace w podzięce za pomoc .....

niezadowolony

nie polecam

Ewcia

Witam czy pracuje ktos przez ta firme w lidlu miejscowosc zwaag? Moglby podzielic sie opinia? Jaka praca, jak stawka, czy warunki mieszkalne sa ok?

Niewolnik lidla
@Ewcia

A wiec tak. Praca moze byc. Wymagana norma nim 1500 coli na dzien. Fastowicze nie robia nic a wy czujecie sie jak niewolnicy. W tyg dwa dni wolnego czasami wcale za to weekendu nie odczujesz nigdy. Kasa moze byc normalna wypłata kontraktowca to 1800 w górę. Istnieje 2 zmiana od 16 do skończenia pracy. Wypłata około 2200 w górę w zależności jak praca sie potoczy choć nie polecam 10kg w gore tyle ważą skrzynki z owocami wiec bol pleców w gratisie. Ogolnie robisz dużo-jesteś szanowany. Ja wytrzymałem 3 lata przez biuro i teraz ponad 10 lat na stałym. Serce sie kraja jak wykorzystują ludzi ,bo do fasta bylem niewolnikiem. Duzo Holendrów chciało tam robić. Bylo okolo 10 podań na tydzień. teraz max jedno. Polecam złożyć aplikacje na stornie lidla. Przemęczyć sie 21 miesięcy odłożyć kase i pokazac im środkowy palec. Bo na kontrakcie 40h i mozna isc do domu. Bo blyskotliwe kadry tej firmy oficjalnie stwierdziły ze nikt już nie otrzyma stałego kontraktu. podrawiam

Nie polecam brak kontaktu z biorem

@Monika

Pani Moniko, może ma Pani zły numer? Nasze biura są czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 i w tych godzinach kontakt jest. Tutaj jest numer do centrali 77 307 00 56 , jeżeli na ten chwilowo nie da się dodzwonić, prosimy o kontakt pod numery 516 083 320, 508-569-326 oraz kontakt droga drogą mailową vkve.marketing@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.