"TOMBUD" Tomasz Banaś

Żory

Opinie o "TOMBUD" Tomasz Banaś

Aneta

@rumuna czy firma jest zainteresowana zatrudnianiem tylko doświadczonych specjalistów, czy też jest otwarta na osoby, które chcą się dopiero nauczyć zawodu? Komu poleciłbyś pracę w TOMBUD?

rumun

Dobrze płacą. jestem ogólnobudowlanie i nie moge narzekać. Polecam

Aneta

@Marcinto na pewno ważna informacja, że w firmie pracownicy mają szansę na awans. Rozumiem, że poleciłbyś innym pracę w TOMBUD. Wspominasz, że firma wspiera w rozwoju. Na czym polega to wsparcie?

Marcin

Pracowałem w Tombudzie 8 lat. Nigdy nie zdarzyło się, aby szef zalegał z kasą. Przerobiłem od pomocnika budowlanego do kierownika, i nigdy nie było problemu ani z szefem ani z kolegami. Firma wspiera w rozwoju, zarobki są przyzwoite. I na czas, a to ważne. Teraz pracuje za granicą, tu jest lepiej, ale tyle co tu nie płaci żadna firma w Polsce. Rozstaliśmy się w zgodzie, i mam powrót, bo szef szanuje dobrych pracowników.

Aneta

@fredrozumiem, że Ty polecasz pracę w TOMBUD. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w Twoim dziale? Takie informacje mogą być bardzo istotne dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

fred

Pracuję w firmie już pół roku. Wypłata zawsze na czas i zawsze zgodnie z przepracowanymi godzinami. Jeśli 10-ty wypada w niedzielę to jest wcześniej. Odnoszę wrażenie, że negatywne komentarze to robota konkurencji bo wśród kolegów niezadowolonych nie ma. Jeśli robisz swoje i szanujesz czas swój i prace to naprawdę fajnie można zarobić.

szaq

Faktycznie - szef jest wymagający. Jeśli uważasz że czy się stoi czy się leży to możesz mieć problem. Ale z uczciwym podejściem do pracy zawsze cię docenią. Współpracuję z tą firmą 3 rok i nigdy nie było problemów, wystarczy rzetelnie pracować

Aneta

@Niezadowolonyco sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Chętnie też dowiemy się od obecnych pracowników jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia w TOMBUD.

Niezadowolony

PORAŻKA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!!

awesome

Dobrze jak atmosfera dopisuje @byy, ale wiesz czy mają teraz jakieś oferty pracy? Z góry dzięki za odpowiedź

bzzz

czysta patologia

takitam

Niewolnictwo w czystej postaci...

x-men

Pracowałem, nie polecam...

obserwator

narzekanie typowe dla nieudaczników, obojętnie gdzie pracujesz twoim obowiązkiem jest integrować się z firmą, widocznie przyszliście tam na chwilę, z założeniem, nic nie robić, a zarobić, no nie udało się, więc albo zmieńcie podejście, albo poszukajcie nowego zawodu w którym się spełnicie, powodzenia

fojt

ja zkoleji słyszałem od znajomego, który tam robi, że jak się robi swoje to wszystko jest ok. Nie czeka nigdy na pieniądze, bo zawsze w dzień wypłaty wszyscy dostają swoje i chyba to będzie na tyle, ja natomiast mam płatności po czasie w mojej firmie, więc chyba spróbuję jednak w tombudzie

art

zgadzam się w kolegą tyle że 1.5 tyg to mało czekam 3 lata

KGie

Szef wymagający, ale dobrze płaci

Nie polecam

Nie polecam wyzysk człowieka zero poszanowania do godności , brak wypłaconych pieniędzy okres oczekiwania 1,5 tygodnia.

Michał

Nie polecam totalna porażka jeśli ktoś szuka pracy warto omijać to miejsce szerokim łukiem!!!

Zostaw opinię o "TOMBUD" Tomasz Banaś - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "TOMBUD" Tomasz Banaś