Daunpol Katowice

Katowice

Opinie o Daunpol Katowice

pompon
użytkownik zarejestrowany

to jest już mocno przestarzała informacja, ponieważ z tego co wiem to w firmie sporo się poprawiło i umowy o pracę zapewniane są po próbnym okresie, dlatego nie ma sobie co tym głowy zawracać, a ponadto niedługo mają pojawić się jakieś nowe oferty od nich podobno

Kris

Chcesz pracować pół roku bez umowy to polecam! Upomnij się o nią to pokarzą Ci drzwi z drugiej strony... Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeśli chodzi o sam system pracy. Nap....całe auto i jedź z Bogiem! Nieważne czy dojedziesz czy nie ,czy rozp... sie na pierwszym zakręcie,ważne,że Heniu ma problem z głowy.baaa brak pełnych adresów dostawy to tez na twojej głowie więc jedziesz na wyczucie :) zresztą kogo to obchodzi...ważne ,że (usunięte przez administratora) wypuscił towar. Ciągłe pomyłki ,zamieszanie i wszystko na ostatnie 5 minut. Prace magazyniera też "polecam" ...ludziom z zaawansowanym pracoholizmem dla których 12 godzinne dniówki nie przysparzają problemów. haha Heniu pozdrawiam! jeszcze sie kiedys spotkamy ! ps.wszystkie auta maja zamontowany GPS ale nie ten z mapą ,a nadajnik więc każdy twój postój w celu nawet oddania moczu jest odnotowany u (usunięte przez administratora) na emailu. Pełna inwigilacja. Każdy twój nawet najmniejszy błąd jest ci skrupulatnie wytknięty przy minimalizmie profitów jakie możesz osiągnąc w tej pseudofirmie. Polecam....

ja30

skoro tak Ci sie podobało to dlaczego nie pracujesz?co tam robiłaś?

magda_w
użytkownik zarejestrowany

solidna, profesjonalna, odpowiedzialna, łatwa Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźnie nastawieni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8,20/h brutto Najbardziej podobało mi się w Daunpol Katowice: elastyczny czas pracy Najbardziej nie podobało mi się w Daunpol Katowice: wszystko mi się podobało

Zostaw opinię o Daunpol Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daunpol Katowice