DJ DYMO

Wrocław

Opinie o DJ DYMO

Andrzej

Może jednak ktoś zdecyduje się napisać kilka słów o firmie? Jak się tu pracuje i czy warto aplikować?

Alicja

@firma, bardzo dobrze to słyszeć! Jakie jeszcze macie doświadczenia z DJ DYMO?

marcin

Ano bo jest jeszcze dokładnie taki dj ;) O samej firmie słyszałem raczej pozytywne głosy, ciekawi mnie tylko, jak wyglądają konkrety - charakter umowy, stawki godzinowe, benefity. Ktoś podpowie, jak tu to wygląda? Szukałem ofert pracy u nich na stronie internetowej, ale też nic.

firma

kompetentni i uczciwi wspolpracujemy z Dymo od roku,najlepsza firma dystrybucyjna we Wroclawiu,w 100% wywiązuje się z obowiązkow biznesowych,zawsze na czas,i co najwazniejsze zadowoleni klijęci hurtowi i detaliczni.pozdrowienia dla Dymka.

Radek

godni polecenia....szeryf wymaga..

kierowca

robilem u Dymo 2 lata ,jazda samochodem dostawczym,..do 3.5 t wspominam dobrze.

Kugar

jaki szef taka firma...

firma konkretna[usunięte przez moderatora]

jak transport w warunkach od 0- .-20s.c to i Dymo,mamy gwarancje ze w temperaturze zewnetrznej do + 50 towar utrzymuje w temp.-20 stopni a nie -5 st.c. ocena od 0-10 (9) dobra robota- mrożonka.

byly kierowca

nie ma lepszego transportu dystrybucyjnego w Polsce. uczciwi i pomocni i mozna na nich liczyc.pozdrawiam szefa.kiedy ognisko.....sydi trans

Producent

Młode usmiechniete chlopaki , wspołpracowalem z firmą *Dymo* przez okres 2 lat,wywiązywali się ze szwajcarską precyzją nawet w extremalnych watunkach.pozdrawiam szefa Jakuba.. CANADA GROOP. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o DJ DYMO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DJ DYMO