Akces

Czechowice

Opinie o Akces

Julita

Obecnie poszukują Pomocnika w magazynie w Łodzi. Ktoś chce złożyć cv? Jak wyglądają godziny pracy na takim stanowisku i zarobki? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

dhf

@jknskjnlk to prawda,ale prędzej człowiek umiera z głodu niż ze stresu :P Zwłaszcza jak ma na utrzymaniu całą rodzinę, bądź kredyt. Sprawdzając ofertę to proponują od 2200 do 2700 zł brutto po okresie próbnym,więc nie jest tak źle.

zastanawiajacy sie

moze jakas podpowiedz jak jest na ta chwile? szukam pracy i biore ta firme pod uwage

ZULA

Brunon umie obiecać ,a jak dobrze obieca to dać nie musi. Każda rekrutacja to na sezon tylko a na święta dostajesz "prezent"- wypowiedzenie

Zdzich

Nagrody można kupić, tak jak i przeróżne pieczątki(zezwolenia, odbiory budowlane) itd... Akces to przerost formy nad treścią, na najważniejszych stanowiskach zupełnie przypadkowi ludzie, zero profesjonalizmu a o warunkach socjalnych dla "fizoli" oraz specyficznych sposobach obliczania wynagrodzeń nie wspominając.

moher

AKCES. TERAZ ZGARNIA LAURY,A ILE LUDZI SIE PRZEWINEŁO PRZEZ TEN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NA CZARNO ZA CHIŃSKĄ STAWKĘ.

Zostaw opinię o Akces - Czechowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces