Agros S.A.

Łowicz

Opinie o Agros S.A.

wer

oo rany no ale przeciez to na prawde spore wymagania takie 4 lata dosiwadczenia..no ale wiesz znana firma to nie ma sie co widzic zalezy im na wykwalifikowanych pracownikach

anonim - 2010-02-04 08:30:50 Smród Bród i Ubustwo. TRAGEDIA [usunięte przez moderatora] PRACA PO PRACY TO NORMA TYSIÄ�C TABELEK I INNYCH ZADAÅ� .CO TYDZIEÅ� PO PRACY SPOTKANIA 200 KM OD DOMU,PRANIE BANI I DO DOMU KATASTROFA.

Smród Bród i Ubustwo.

przełożeni poniżej krytyki [usunięte przez moderatora] pensje nie wystarczają na utrzymanie domu brud i bałagan

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mniej niż zero... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są kierownictwo bez wiedzy , ludzie ok... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?najniższej Najbardziej w tej firmie podobało mi się: zakonczenie pracy... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ł[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Agros S.A. - Łowicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agros S.A.