jeszcze sobie tam pracuje ale już nie długo

Krapkowice

Opinie o jeszcze sobie tam pracuje ale już nie długo

...Dobra firma? - To napisała osoba, która jest na pewno podstawiona z firmy. Bis-multiserwis to firma konfidencka, na której czele stoi [usunięte przez moderatora] To są osoby, które obrobią ci tyłek. Tworzą własne teorie po to żeby oczerniać porządnych pracowników (nie wygodnych dla nich). Ogólna ocena moja i wielu innych pracowników to potężny NEGATYW i CHORY KLIMAT.

Zostaw opinię o jeszcze sobie tam pracuje ale już nie długo - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jeszcze sobie tam pracuje ale już nie długo