Biuro Podatkowo-Ksiegowe AGLA

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Biuro Podatkowo-Ksiegowe AGLA

hawor
użytkownik zarejestrowany

anonim, nie Biuro Podatkowo-Ksiegowe AGLA nie istnieje od kilku lat. Także masz powód ciszy na forum od 2009 roku.

Grzegorz

NIE POLECIŁ BYM TEGO BIURA NIKOMU!!! ANI OSOBIE KTORA STARA SIE O PRACE ANI OSOBOM KTORE CHCA KORZYSTAC Z ICH USŁUG TOTALNIE ZGADZM SIE Z POPRZEDNIA WYPOWIEDZIA FACET GBUR I CHAM NIE LUBI LUDZI A TYM BARDZIEJ NIE LUBI IM POMAGAC WIEC LEPIEJ POSZUKAC INNEGO BIURA PODATKOWEGO!!!

użytkownik zarejestrowany

dla kogos poczatkujacego niezly start w poznanie zasad funkcjonowania biur podatkowych,zapoznanie sie z podstawami rachunkowosci ale... pracodawca niekoniecznie wpozadku,wyzysk jesli chodzi o zakres obowiazkow i przedewszystkim nie zatrudniaja na umowe o prace tylko zawsze chca sie dogadac... 1/8 etatu a reszta do reki, a na emeryture przyszla odchodza nam grosze, poza tym jest to malo biuro,ostatnio bylam zatrudniona w nim tylko ja, plus szefowa i jej facet,ktory pomagal mi ale tak na prawde przeszkadzal,wredny,leniwy,szyderczy. nie polecam tego biura,chyba ze na poczatek na jakis czas zeby lyknac troche tej branzy. poza tym szefowa nie jest sklonna do pomocy. OGOLNIE NIE POLECAM

celka
użytkownik zarejestrowany

Praca w Biurze Podatkowo-Ksiegowym przede wszystkim pozwolila m izdobyc doswiadczenie z zakresu rachunkowosci,podatkow a takze nauczyla mnie dokladnosci,systematycznosci i radzenia sobie w roznych stresujacych sytuacjach z klientami.

Zostaw opinię o Biuro Podatkowo-Ksiegowe AGLA - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podatkowo-Ksiegowe AGLA