Opinie o Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA w Warszawa

PRACOWNICA Nowy wpis

NIESTETY ALE TO PRAWDA,MIAŁAM WĄTPLIWĄ PRZYJEMNOŚĆ TAM PRACOWAĆ,NA KIEROWNIKÓW AWANSUJĄ LUDZIE LIŻĄCY D... PANU [usunięte przez moderatora] Z,BEZ ŻADNYCH ZASAD.LICZY SIĘ TYLKO KTO ZROBI WIĘKSZĄ WRZUTĘ DO APTEKI.FIRMA WIE O PRAKTYKACH JAKIE SĄ STOSOWANE ALE UDAJE ŻE TEGO NIE WIDZI.PROMOWANE SĄ OSBY KTÓRE KOMBINUJĄ I CWANIACZĄ.[usunięte przez moderatora],LEWE F-RY,PODPŁACANIE LEKARZY I APTEK TO CHLEB POWSZEDNI W TEJ FIRMIE.PÓKI NIE ZMIENI SIĘ KILKA OSÓB Z PANEM A.Z NA CZELE TO DALEJ W TEJ FIRMIE BĘDZIE BAGNO.NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ŻE NA WSZYSTKICH SZKOLENIACH MÓWI SIĘ O ZASADACH JAKIMI KIERUJE SIE SANDOZ,UCZCIWOŚĆ,ZAUFANIA,ETC,ALE NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWSISTOŚCIĄ.TĄ FIRMĄ POWINNA ZAJĄĆ SIĘ INSPEKCJA FARMACEUTYCZNA I PROKURATOR,BO TO CHBYA NAJBARDZIEJ KORUPCJOGENNA FIRMA FARMACEUTYCZNA!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

NIE POLECAM-FIRMA ROBI PRZEWAŁY W APTEKACH,CIEMNE AKCJE APTECZNE,PODPŁACANIE APTEKERZOM,LEWE FAKTURY.KILKU PRZEDSTAWICIELI KTÓRZY MIELI ODWAGĘ ZGŁOSIĆ TEN PROBLEM I UJAWNIĆ LEWE FAKTURY KTÓRE KIEROWNIK KAZAŁ IM ROZLICZAĆ ZOSTAŁO NAJPIERW POCHWALONE ZA DOBRĄ POSTAWE A PO 2 MIESIĄCACH WSZYSCY ZOSTALI ZWOLNIENI.KIJ SIĘ ZAWSZE ZNAJDZIE.TAK WŁAŚNIE W POLSCE DZIAŁA FIRMA SANDOZ!!!DNO,ZAKŁAMANIE I OSZUSTWA.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA
2/5 Na podstawie 5 ocen.
Lek Polska / SANDOZ POLSKA - PRUSZKÓW/WARSZAWA